Vzdušná čierna kuchyňa PerfectSense Matt s úchytkami Tulip | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Vzdušná čierna kuchyňa PerfectSense Matt s úchytkami Tulip

Vzdušná čierna kuchyňa PerfectSense Matt s úchytkami Tulip

Vzdušná čierna kuchyňa PerfectSense Matt s úchytkami Tulip
Vďaka inovatívnej technológii materiálov PerfectSense sa čierne kuchynské skrinky stávajú dizajnovým trendom, ktorý by ste mali skutočne zvážiť. V tejto realizácií bola použitá kombinácia moderného PerfectSense Matt a drevodekoru Dub Halifax. Do matnej čiernej rovnako skvelo zapasovali minimalistické čierne úchytky Tulip.

V prípade, že chcete vytvoriť elegantný a sofistikovaný priestor, čierne matné  kuchyne sú pre vás ideálnym riešením. Tejto realizácie sa chytili páni stolári z Kuchyne Valent. Tmavšie, matné odtiene sú ideálnym spôsobom, ako navodiť pocit luxusu. Povrchy PerfectSense vďaka unikátnej schopnosti rozptyľovať svetlo, posunú váš priestor na novú výrazovú úroveň.

Trávite veľa času vymýšľaním dokonalého kuchynského ostrovčeka? Aj v tomto projekte je to kľúčová súčasť kuchyne. Kombinácia PerfectSense Matt a drevodekoru Dub Halifax perfektne vyvažuje a uzemňuje prirodzenú svetlosť priestoru.

Prístupnosť k frekventovaným úložným priestorom zlepšíte použitím úchytiek a rúčok (držiakov, držadiel). Do tejto kuchyne na mieru nám skvelo zapasovali čierne úchytky Tulip.

Ak sa vám vaša vysnívaná luxusná čierna zdá príliš tmavá alebo fádna, správny výber dreveného dekoru váš projekt dokáže posunúť na novú úroveň. Hľadáte k čiernej zemitosť a harmóniu? Prírodný drevodekor typu Dub Corbridge váš priestor príjemne uzemní. Ak však hľadáte niečo luxusné a netradičné, skúste dať šancu SOHO Timber z radu SM’art.