O nás | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty

O nás

Sme česká firma s medzinárodnou pôsobnosťou a patríme k najvýznamnejším dodávateľom materiálov pre výrobu nábytku na Slovensku.

Našu ponuku tvoria najrôznejšie typy plošných materiálov, nábytkových hrán, nábytkového kovania a ďalšieho sortimentu potrebného na výrobu nábytku, ktorý ponúkame aj prostredníctvom stále viac obľúbeného online predajného portálu Démos24Plus.

V našom obsiahlom produktovom porfóliu sú zastúpené materiály renomovaných svetových výrobcov. V nadväznosti na posledné trendy a požiadavky zákazníkov neustále rozširujeme kolekcie nábytkového kovania vlastných obchodných značiek Strong a Tulip.

Dbáme o špičkovú úroveň a modernú podobu našich prevádzok a vzorkovní, ktoré môžete navštíviť naprieč celým Českom a Slovenskom.

Vysokokapacitné skladovacie priestory nám umožňujú ponúkať desaťtisíce skladových a objednávkových položiek, čím poskytujeme komplexné riešenie na realizáciu zákaziek. Pre svojich odberateľov, medzi ktorých patria výrobcovia nábytku, bytoví architekti a realizátori interiérov, drobní živnostníci aj veľkoobchody, zaisťujeme okrem komplexnej ponuky nábytkových materiálov aj súvisiace služby.

O desaťtisíce našich zákazníkov sa stará viac než 800 našich zamestnancov. Zákazníci môžu využiť poradenstvo skúsených operátorov, obchodných manažérov, kvalifikovaných predajcov a v neposlednom rade aj produktových špecialistov. Zákazníkom ponúkame nielen produktové školenia, semináre, predvádzacie akcie, ale aj  obsiahly katalóg nábytkového kovania a plošných materiálov.

 • Najširšia ponuka sortimentu

  Ponúkame desaťtisíce skladových a objednávkových položiek nábytkového kovania a plošných materiálov.

 • Sme tu aj pre vás

  Postará sa o vás tím skúsených operátorov, obchodných manažérov, kvalifikovaných predajcov a produktových špecialistov.

 • Rýchlosť dodania

  Nemáte možnosť vyzdvihnúť si tovar? Preferujete doručenie objednávky až k vám? Objednané skladové kovanie vám doručíme do 24 hodín.

 • Váš stabilný partner

  Sme medzinárodná firma s viac než 20-ročnou tradíciou a pevnou pozíciou na trhu. Pôsobíme v Čechách, na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku.

 • 31

  rokov na trhu!

  História

  Všetko začalo v roku 1993, kedy firma Démos začala svoje pôsobenie v oblasti predaja materiálov pre výrobu nábytku...

 • Management

  Našu spoločnosť riadi tím skúsených manažérov. Zoznámte sa.

Referencie

V spolupráci s obchodnou firmou Démos trade a. s. vidíme my ako výrobná firma synergiu v kvalitnom a rýchlom servise našich produktov. Démos trade a. s. ponúka zákazníkom celú škálu našich produktov.

 

Ing. Sylva Krechlerová Executive director, KRONOSPAN CR, spol. s r.o.

Firma Démos trade je pre nás významným partnerom pre distribúciu produktov Hettich čo najširšiemu okruhu výrobcov nábytku v Českej republike aj na Slovensku. Špičkové logistické zázemie silnej firmy je dôležitým faktorom pre spoločné úspechy na trhu, ktorý kladie na dodávateľa zvyšujúce sa nároky. Pre rozvoj spolupráce je kľúčové, že vo firme Démos trade pracujú motivovaní profesionáli.

 

Ladislav Hein Sales manager, Hettich ČR k.s.

Spoločnosť Deni INTERIOR plus s.r.o. ako jeden z najvýznamnejších výrobcov nábytku na mieru v Nitre spolupracuje so spoločnosťou Démos trade od svojho vzniku a môže len vysloviť maximálnu spokojnosť so službami a komplexnosťou sortimentu. Rast a vývoj tejto spoločnnosti je neuveriteľný a sme veľmi spokojní aj s prístupom pracovníkov spoločnosti Démos trade, ktorý 100% plnia naše potreby.

 

Marián Chovanec Deni INTERIOR plus s.r.o,

Ako jeden z najväčších výrobcov nábytku na mieru v Nitre, oceňujeme dlhoročnú spoluprácu s firmou Demos-Trade. Sme veľmi spokojný so systémom spracovania objednávok, termínmi dodania ako aj s ich prístupom k riešeniu špecifických požiadaviek. V neposlednom rade veľmi oceňujeme polohu ich centrálneho skladu v susedstve našej firmy.

Peter Ďurina PROMA

Vízia a misia spoločnosti Démos

Naším cieľom je stať sa prvou voľbou pri výbere materiálov pre výrobu nábytku ...