PerfectSense® komplexná rodinka prémiových produktov | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
PerfectSense® komplexná rodinka prémiových produktov

PerfectSense® komplexná rodinka prémiových produktov

PerfectSense®  komplexná rodinka prémiových produktov
Povrchy EGGER PerfectSense® vynikajú nielen svojim vzhľadom, vysokou kvalitou povrchu, ale taktiež komplexnou ponukou z ktorej si vyberie naozaj každý. Objavte ponuku prémiových lakovaných dosiek, odolných laminátov, pracovných dosiek a originálnych hrán Egger.

PerfectSense® lakované dosky Premium Matt (PM) a Premium Gloss (PG)

Preferujete pri svojich realizáciách luxusné, vysoko lesklé povrchy, alebo naopak, trendový matný nábytok? Lakované dosky PerfectSense® Premium Gloss a PerfectSense® Premium Matt vám poskytnú ideálnu kombináciu vizuálnej dokonalosti v súlade s kvalitou. Vďaka povrchovej úprave, ktorá je odolná voči poškrabaniu, môžete lakované dosky PerfectSense® využívať aj na vodorovné plochy.

Laminát PerfectSense® Topmatt (PT)

Hľadáte trendy matný povrch pre vodorovné plochy, ktorý je súčasne odolný voči vysokému zaťaženiu? Potom je laminát PerfectSense® Topmatt ideálnou voľbou práve pre vás. Tento laminát je obzvlášť vhodný pre využitie v oblastiach vyžadujúcich odolnosť a trvanlivosť.

Pracovné dosky PerfectSense® Topmatt

Moderný, tenký vzhľad v matnom prevedení, doplnený o kvalitu povrchu - to sú pracovné dosky PerfectSense® Topmatt. Okrem dokonalého vizuálneho prevedenia, sú tieto dosky odolné voči otlačkom prstov, opotrebeniu, poškrabaniu, nárazom, škvrnám a teplote.

Hrany Egger

Komplexnú ponuku prémiových produktov PerfectSense® doplňujú hrany, ktoré sú zladené s dekormi a vytvárajú tak dokonalú harmóniu so všetkými lakovanými doskami PerfectSense®.

Inšpirujte sa videami z rodinky PerfectSense®:

PerfectSense® Premium Gloss - lesklé lakované dosky EGGER

PerfectSense® Premium Matt - matné lakované dosky EGGER

PerfectSense® Topmatt - tenké pracovné dosky EGGER

Viac informácii o prémiových produktoch PerfectSense.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.