TERASY HRANOL SMREKOVEC Sib. 45/70/3600 | Všetko pre výrobu nábytku.
Vážení zákazníci, všetky naše prevádzky ostávajú otvorené len pre registrovaných veľkoobchodných partnerov, ktorí musia mať pri vstupe nasadený respirátor FFP2. Pre objednávanie tovaru prosím uprednostnite portál Démos24plus. Ďakujeme za pochopenie.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty

TERASY HRANOL SMREKOVEC Sib. 45/70/3600

Kód sortimentu 297521
Obrázky sú len ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnosti. Parametre skutočného vyhotovenia sú obsiahnuté v názve a popise produktu.
Značka
N/A
Kód skupiny
21000301
Jednotka (MJ)
ks
Rozbaliteľnosť
1 ks
Balenie
154 ks
Základná cena za ks
10,9373 EUR 13,1247 EUR s DPH
> O Na objednávku
Poslať odkaz na e-mail
Popis a parametre

Masivny hranol hranol pod terasové doska Sibirský modrín. Vyznačuje hustými letokruhy vdaka pomalému rovstu v drsných povetrnostních podmínkách vdaka ktoremu dosahuje hustoty až 650 kg/m3. jeho obsiahnuta zivica odpudzuje vodu ako prirodna impregracia a chrání drevo pred napadnutim hubami, patrí preto k cenným a trvanlivým druhom ihličnatého dreva. farba - belové drevo nažltle biele až načervenane biele, jádrové drevo načervenale až tmav červeno hnedé, tmavne. Pri silnom slnečnom ohriati moze vytekat zivica. Hranoly pod terasy Sibirský modrín, ROZMeR: 45 x 70 mm. Podkladní konstrukci z drevených hranolov je treba nadimenzovat tak, aby pri bobtnání a smršťování behem roku odolala deformaci a nezvedala se. Základním predpokladem je, aby melo podkladové drevo ca stejnou hustotu dreva ako samotné terasové dosky. Tyto hranoly da sa použít i pre rošty na drevené fasády z modrínu

Na objednávku

Parametre

Parameter Hodnota
Dĺžka (mm) 3 600
Modelový rad Smrekovec
Prevedenie terasy Hranol
Prierez (mm) 70 x 45
Typ terasy Sibírsky