TERASY HRANOL SMREKOVEC Sib. 45/70/3600 | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty

TERASY HRANOL SMREKOVEC Sib. 45/70/3600

Kód sortimentu 297521
Obrázky sú len ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnosti. Parametre skutočného vyhotovenia sú obsiahnuté v názve a popise produktu.
Základná cena za ks
15,7962 EUR 18,9555 EUR s DPH
> O Na objednávku
Poslať odkaz na e-mail
Značka
N/A
Kód skupiny
21000301
Jednotka (MJ)
ks
Rozbaliteľnosť
1 ks
Balenie
154 ks
Popis a parametre

Masivny hranol hranol pod terasové doska Sibirský modrín. Vyznačuje hustými letokruhy vdaka pomalému rovstu v drsných povetrnostních podmínkách vdaka ktoremu dosahuje hustoty až 650 kg/m3. jeho obsiahnuta zivica odpudzuje vodu ako prirodna impregracia a chrání drevo pred napadnutim hubami, patrí preto k cenným a trvanlivým druhom ihličnatého dreva. farba - belové drevo nažltle biele až načervenane biele, jádrové drevo načervenale až tmav červeno hnedé, tmavne. Pri silnom slnečnom ohriati moze vytekat zivica. Hranoly pod terasy Sibirský modrín, ROZMeR: 45 x 70 mm. Podkladní konstrukci z drevených hranolov je treba nadimenzovat tak, aby pri bobtnání a smršťování behem roku odolala deformaci a nezvedala se. Základním predpokladem je, aby melo podkladové drevo ca stejnou hustotu dreva ako samotné terasové dosky. Tyto hranoly da sa použít i pre rošty na drevené fasády z modrínu

Na objednávku

Parametre

Parameter Hodnota
Dĺžka (mm) 3 600
Modelový rad Smrekovec
Prevedenie terasy Hranol
Prierez (mm) 70 x 45
Typ terasy Sibírsky
Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.