PT OBAL BUK/SMREK nebrus. D/D 2500/1250/12 | Všetko pre výrobu nábytku.
Vážení zákazníci, všetky naše prevádzky ostávajú otvorené len pre registrovaných veľkoobchodných partnerov, ktorí musia mať pri vstupe nasadený respirátor FFP2. Pre objednávanie tovaru prosím uprednostnite portál Démos24plus. Ďakujeme za pochopenie.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Plošné materiály Preglejky Preglejky stolárske PT OBAL BUK/SMREK nebrus. D/D 2500/1250/12

PT OBAL BUK/SMREK nebrus. D/D 2500/1250/12

Kód sortimentu 251026
Obrázky sú len ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnosti. Parametre skutočného vyhotovenia sú obsiahnuté v názve a popise produktu.
Značka
N/A
Kód skupiny
211001
Jednotka (MJ)
ks
Rozbaliteľnosť
16 ks
Balenie
16 ks
Základná cena za ks
33,0364 EUR 39,6437 EUR s DPH
> O Na objednávku
Poslať odkaz na e-mail
Popis a parametre

D plocha = nevysparavená, nebrúsena Sklatba preglejky = krycia dýha buk, vnútorné dýhy SMREK . Veľkoplošný materiál na báze dreva tvorený zväzkom navzájom zlepených vrstiev dýh rôznej kvality. Smer vlákien susedných vrstiev je väčšinou kolmý a typ lepidla rôzny podľa určenia dosky. Tento produkt si zachováva pôvodné výhodné vlastnosti dreva pri výhode realizácie veľkých plôch bez špár pri menšej hrúbke. Bukové preglejky pevnosťou presahujú ostatné dreviny, veľmi kvalitné sú tiež brezové. Dĺžku pregeljky určuje smer vlákien povrchových dýh, rovnobežný s prvým rozmerom pregejky je teda aj smer vlákien na krycej vrstve. Popis kvality povrchových vrstiev: B - Plocha neobsahuje vysprávky, zábehy jádra nie sú povolené BB -plocha je vyspravená, výspravok do 3ks/m2, mierne zábehy jadra CP (STD) - vyspravená plocha, výspravok a jádro NEOBMEDZENÉ C (D) - plocha je väčšinou nevyspravená a môže obsahovať i otvory po hrčiach, jádro neobmedzene trieda lepenia podla ČSN EN 314-2: PT = 1 .trieda (obdoba IF 20) pre vnútorné (suché) prostredie PT LEP-2 = 2 .trieda (obdoba A 100) pre chránené vonkajšie prostredie PV = 3 .trieda (obdoba AW 100) pre nechránené vonkajšie prostredie (nutné dodatočne ošetrenie v závislosti na prirodzenej trvanlivosti drevín)

Termín dodání 4 - 6 týdnů

Parametre

Parameter Hodnota
Drevina plošného materiálu Buk/Smrek
Formát materiálu (mm) 2500 x 1250
Hrúbka materiálu (mm) 12
Kvalita materiálu D/D
Orientácia Pozdĺžna
Trieda lepenia Interiér
Typ preglejky Surová