Požičajte si hviezdu, zaskrutkujte si hviezdu! | Všetko pre výrobu nábytku.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Požičajte si hviezdu, zaskrutkujte si hviezdu!

Požičajte si hviezdu, zaskrutkujte si hviezdu!

Požičajte si hviezdu, zaskrutkujte si hviezdu!
Stáva sa vám, že nemáte to správne náradie na zákazku, ktorú by ste naozaj chceli urobiť? Tak si ho jednoducho požičajte!

Požičovňa hviezdneho náradia

Presne pre takéto chvíle som tu ja – novo otvorená požičovňa náradia a šablón na 3 prevádzkach v Čechách ( Brno, Ostrava, Praha) a vo Zvolene na Slovensku. Pre zákazku, ktorú máte v pláne robiť len raz a potrebujete na ňu špeciálne náradie (napr. ručnú olepovačku, frézku, kolíky, a. i) si ho nemusíte kupovať, jednoducho si ho požičiate. A nielen to! Uvažujete o nákupe náradia Festool či Bosch, prípadne šablón Blum, Hettich a neviete, či vám budú vyhovovať? Požičajte si ich a vyskúšajte pred kúpou. Potrebujete doplniť náradie, aby ste mohli pracovať rýchlejšie a viacerí naraz? Opäť vám pomôžem. A kedykoľvek sa vám nejaký výrobok zapáči natoľko, že si ho budete chcieť zaobstarať, jednoducho si ho v predajniach Démosu kúpite.

Kometa Spax-M – 362693 

Pokiaľ som dobre počul, hovorila pred chvíľou požičovňa o tom, že potrebujete zákazku urobiť rýchlejšie a pracovať na nej viacerí. Tak to by som sa vám mohol hodiť. Volám sa Spax-M a pre rýchlu a presnú prácu som ako stvorený. Však posúďte sami, aká je moja hviezdna výbava: samozaskrutkovací hrot CUT, ten bez predvŕtania a hlavne bez štiepenia ľahko prenikne do akéhokoľvek materiálu – masívu, MDF, DTD, DTDL, DTDD, preglejky, škárovky, všetko hravo zvládne. Vďaka vlnitému závitu prenikám do materiálu ľahko, rýchlo a hlavne bez trhania. A to aj v prípade, že potrebujete skrutkovať veľmi blízko okraju! Úzkou kónickou hlavičkou s frézovacími drážkami sa zahĺbim ľahko a čisto. Pozor si však dajte na silu krútiaceho momentu, aby ste nezahĺbili príliš hlboko. Pokiaľ použijete pri skrutkovaní bit-Star plus (torx s tzv. hviezdičkovou drážkou), plne využijete môj potenciál: podržím totiž aj dlhú skrutku bez nutnosti pridržiavania druhou rukou. Povrchovou úpravou Wirox je zaručená 20x dlhšia odolnosť voči korózii ako pri bežných skrutkách. Vďaka týmto výhodám môžem ľahko nahradiť aj konfirmát.

Brožúru k zapožičaniu nájdete tu: