Nový interiér inšpirovaný street fashion módou | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Nový interiér inšpirovaný street fashion módou

Nový interiér inšpirovaný street fashion módou

Nový interiér inšpirovaný street fashion módou
Mezonet inšpirovaný street fashion módou v sezóne jar/leto v prevedení colour alebo nude.

Pekné počasie nám prináša pozitívne emócie. Každý z nás si rád odloží kabáty a oblečie niečo vzdušnejšie. V móde hranice neexistujú. Kombinujú sa rôzne štýly, či farby. Milovníci obliekania vedia často vytvoriť až nepredstaviteľný outfit, no vo finále upúta všetky oči na ulici.

Preto sme sa pri zariaďovaní priestoru nechali nadchnúť variáciami „street fashion“ a preniesli ich do interiéru. Niekto rád experimentuje s farbami a iní zase preferujú klasiku, ktorá neomrzí. 

Jeden priestor, dve prevedenia - ktoré upúta vás?

(rolujte posuvníkom v strede)

1. Farebná inšpirácia

Hravosť, farebnosť a živelnosť, to odráža prvý návrh. Výber dekorov bol jasný. Vsadili sme na žiarivú žltú A021 Mykonos ANILINE z talianskej kolekcie SM´art, ktorá je dominantná. Nehodí sa k nej príliš veľa iných farieb, ale jednou z nich je práve modrá. Žltá farba reflektuje hrejivé teplo, chuť do života a emócie. Zatiaľ, čo modrá pokoj, hĺbku a vážnosť – A023 Zante ANILINE.

Do interiéru sú prenesené tohtoročné inšpirácie z módy na slnečné dni ako „colorblock“, metalické odtiene či sýte farby. Pojem Colorblock znamená kombináciu väčších geometrických plôch. Vďaka tomu Váš vzhľad ako aj priestor pôsobí minimalisticky, nie chaoticky, aj napriek viacerým použitým dekorom. Naše duo farieb v blokoch prináša svieži nádych.

Dominanciu farieb v priestore rafinovane dopĺňajú neutrálne odtiene – na zástene FENIX Bianco, na schodisku A020 Santorini ANILINE, pod schodiskom TU04 Tuttifrutti Pesca. Prázdne miesto pod schodami sa dá využiť ako úložný priestor. Vhodným kovaním na otváranie dvierok je kolekcia Hettich Slideline.

Aby sme však zachovali elegantný a kompaktný dizajn, celý priestor je doplnený o dyhovanú dubovú podlahu PARKY PRO 06 Crystal Oak Premium, ktorá vyniká svojimi vlastnosťami a zároveň v tomto prípade nechá vyniknúť dominanty priestoru.

2. "Nude style," alebo takzvaný neutrálny štýl

Druhý variant interiéru odráža módny štýl „monochromatic“. Kombinujeme v ňom dekory rovnakej farby v základe, ale rôznych odtieňoch či štruktúrach. Zľadenie takýchto materiálov pôsobí sofistikovane. V našom priestore kuchynskej linky dominuje drevodekor – C005 Cricket.

Prichádzajúcim trendom v obliekaní sú aj capsulové šatníky. Sú tvorené pár kúskami oblečenia, ktoré majú prevažne neutrálne farby. Jednotlivé kúsky sa dajú medzi sebou jednoducho kombinovať a nemusíte premýšľať hodiny, čo si hodíte na seba.

Vytvorili sme preto capsulový interiér, kde sa jednotlivé vybrané dekory navzájom dopĺňajú – R008 Paraná RIO v chodbe, S000 Silverdust CLUB pod schodiskom, R006 Bravo RIO  na zábradlií a ako bodka na záver OL02 Athena OLYMPUS na jedálenskom stole.

Kov je materiál ideálny na tvorbu doplnkov v móde či interiéry. Nové dizajnové podnože na jedálenskom stole z kolekcie Strong sú veľmi variabilné pre obidva návrhy. Ďalším dôležitým detailom sú úchytky. Praktickou, no zároveň estetickou voľbou je úchytka Tulip Nary alebo Zoid. Metalické odtiene nemusia byť len matné. Lesklé povrchy odrážajú svetlo, zväčšujú priestor a pôsobia elegantne.V našom výbere doplnkov si našiel miesto digestor, drez, batéria od značky Franke.

Tip: Dômyselné úložné priestory nad kuchynskou linkou viete vytvoriť pomocou policových systémov od Kesseböhmer.

Nie je tajomstvom, že Taliani patria medzi svetovú elitu v udávaní trendov. Nebojte sa experimentovať a použiť pri zariaďovaní svojho domova, kancelárie alebo iných priestorov kolekciu S´mart. Odráža taliansky temperament a šarm. Je krásna, vkusná, originálna. Veríme, že sa do nej zamilujete rovnako rýchlo, tak ako my.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.