Dizajnové podnože Strong | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Dizajnové podnože Strong

Dizajnové podnože Strong

Dizajnové podnože Strong
XOxo, konvexné, konkávne, stolové, konferenčné... . Určite už tušíte o čom píšeme. Áno správne, píšeme o novom rade dizajnových stolových a konferenčných podnoží Strong.

Podnože v tejto skupine doplňujú celý rad Strong o pohľadovo zaujímavejšie a výraznejšie modely. Modely, ktoré sa dajú využívať v kanceláriách vyššieho manažmentu a presahujú aj do bytového vybavenia v podobe jedálenského a konferenčného stola.

Samostatne podnože sú z pevných oceľových profilov v bielom a čiernom nástreku. Súčasťou balenia sú plstené klzáky pre tvrdé podlahy. Tipy a tvary si môžete prehliadnuť v samostatnom letáku Dizajnové podnože alebo brožúre Novinky 2022, v ktorej sú spoločne s množstvom ďalších, veľmi zaujímavých noviniek.

Interiér kancelárie rozhodne nemusí byť nudný. Dokonca sa dá povedať, že nesmie byť nudný! Má byť inšpirujúci, príjemný, vzbudzovať aktivitu. Dizajnové podnože Strong tomu určite dopomôžu.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.