Novinky v úchytkách – jeseň 2021 | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Novinky v úchytkách – jeseň 2021

Novinky v úchytkách – jeseň 2021

Novinky v úchytkách – jeseň 2021
S ohľadom na rastúcu popularitu v kategórii profilových úchytiek, doplnia naše portfólio značky Tulip moderné typy úchytových líšt Tende, Zoid a Nary.

Jednoduchý minimalistický tvar predurčuje úchytový profil Tulip Tende a Tulip Zoid do každého súčasného moderného priestoru a dodá mu punc elegancie. Dizajnom pripomína zápustný profil, jeho výhodou je však jednoduchá montáž na skrutky bez nutnosti frézovania.

Úchytku môžete inštalovať na celú šírku dvierok alebo do stredu a skvelé vyzerá i použitie dlhších modelov na spálňove skrine vertikálne. Oproti klasickým zápustným profilom, ktoré sú určené spravidla na materiál o hrúbke 18mm, môžete Tende a Zoid kombinovať i na čielka o hrúbke viac než 19mm alebo naopak, tenšie typy materiálov.

Trojicu noviniek dopĺňa model Tulip Nary so svojim elegantným zaobleným tvarom. V menších dĺžkach ho využijete ako knopku, v dlhších ako profilovú úchytku . Ergonomický tvar zabezpečí pohodlné uchopenie a jednoduchý design bude aktuálny roky.

Novinky sú v skladom vo všetkých farebných prevedeniach s výnimkou imitácie nereze, ktorá bude k dispozícii začiatkom novembra.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.