LAM H3165 ST12 Dub Vicenza svetlý 2800/1310/0,8 | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty

LAM H3165 ST12 Dub Vicenza svetlý 2800/1310/0,8

Kód sortimentu 529992
Produkt je vypredaný
Značka
Egger
Jednotka (MJ)
ks
Rozbaliteľnosť
72 ks
Balenie
72 ks
Popis a parametre

Lamináty sú dekoratívne materiály na báze vytvrdzovateľných živíc. Sú viacvrstvovo konštruované a skladajú sa z jedného impregnovaného dekoračného papiera a z viacerých impregnovaných jadrových vrstiev.

POUŽITIE: horizontálne plochy - stolové dosky a pracovné dosky, pre čelné plochy nábytku, dverové prvky,..

CHARAKTERISTIKA:
• odolné proti oderu, nárazu a poškriabaniu
• odolné proti vlhkosti
• hygienické a bezpečné pre potraviny
• svetlostále
• odolné proti škvrnám
• odolné proti použitiu bežných čistiacich prostriedkov
• antibakteriálna vlastnosť povrchu podľa ISO 22196 (=JIS Z 2801)
• výrobca: Egger , Rakúsko
UPOZORNENIE: Lisovanie Laminátu: Aby sa predišlo riziku deformácii výsledného kompozitného prvku, je potrebné použiť na oboch stranách rovnaký typ a hrúbku laminátu. Za výrobu kompozitného prvku zodpovedá zhotoviteľ a preto nemôžu byť prípadné reklamácie akceptované.
UPOZORNENIE: V dôsledku rozdielnych výrobných technológií u rôznych typov výrobkov (napr. laminovaná doska, laminát,..) môže pri týchto materiáloch dochádzať k odchýlkam vo farbe a povrchu.

Na objednávku od 72 ks.

Parametre

Parameter Hodnota
Číslo dekoru H3165
Farebný odtieň Ostatné
Formát materiálu (mm) 2800 x 1310
Hrúbka materiálu (mm) 0,8
Názov dekoru Dub Vicenza svetlý
Štruktúra materiálu ST12
Typ dekoru Drevo
Vlastnosť materiálu Standard