Zoznámte sa s nami | Všetko pre výrobu nábytku.
Vážení zákazníci, všetky naše prevádzky ostávajú otvorené len pre registrovaných veľkoobchodných partnerov, ktorí musia mať pri vstupe nasadený respirátor FFP2. Pre objednávanie tovaru prosím uprednostnite portál Démos24plus. Ďakujeme za pochopenie.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Zoznámte sa s nami

Zoznámte sa s nami

Zoznámte sa s nami
Je nás veľa, skoro ako hviezd na nebi a sme si istí, že mnoho z nás stojí za pozornosť a mali by ste nás poznať lepšie. Zoznámte sa s nami – s hviezdnymi produktami z ponuky Démos trade s.r.o.

Ako uvidieť hviezdy? 

Od utorka 6. 4. sa budeme každý týždeň objavovať v sekcii Inšpirácie (v druhej polovici hlavnej stránky nášho webu). Budeme radi, keď sa na nás prídete pozrieť a zoznámite sa s tým, čo vieme. Čakať na Vás bude jeden zástupca kovania a tiež plošného materiálu. Občas sa prídeme predstaviť aj my, služby, ktoré pre Vás Démos ponúka.  

A aké? 

Napríklad dnes sme to my dve, obe sa hodíme pre home office: fóliovaná preglejka –vynikajúca napríklad pre PC stôl v domácej kancelárií, respektíve jeho výrobu a k tomu prípojné miesto – nabíjačka Bachmann s jednoduchou montážou bez náradia a super cenou.

Čakáme na Vás, príďte a zoznámte sa s nami.