Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Zbohom neusporiadané zásuvky

Zbohom neusporiadané zásuvky

Zbohom neusporiadané zásuvky
SpaceFlexx – prvé delenie do zásuviek, ktoré sa prispôsobí. Teraz naviac s prestížnym ocenením „Best of the Best“ za najlepšie kuchynské vybavenie pre rok 2020.

Moderná kuchyňa kladie nároky nielen na materiál použitý na výrobu, na ergonomicky usporiadané zóny, ale aj na dômyselne zorganizovaný vnútorný priestor. To, aké dôležité je mať prehľad o uložených predmetoch, väčšinou zistíte až pri samotnom používaní kuchyne. Práca v kuchyni môže byť zábavou, keď máte po ruke všetko a vždy tam, kde potrebujete.

Bežné delenie zásuviek si musíte vopred usporiadať podľa toho, čo do nich chcete ukladať. To je ten lepší prípad. Častejšie do prázdnej zásuvky úhľadne naukladáte rôzne dózy a boxy tak, aby sa vám ich tam vošlo čo najviac. Ale poriadok končí s prvým hľadaním vhodnej nádoby. A keď už ju objavíte, ťažko nájdete zodpovedajúce viečko.

Dajte zbohom tomuto „systému"! Delenie SpaceFlexx sa prispôsobí uloženým potravinovým dózam rôznych tvarov a veľkostí. Máte viac malých nádob alebo vo vašej zásuvke prevažujú objemné dózy? Pre SpaceFlexx ani jedno nie je problém.

Popis výrobku

Ide o rám s piatimi flexibilnými deliacimi pásmi. Sú subtílne, v zásuvke nenápadné, preto všetko, čo potrebujete, okamžite nájdete a po použití môžete zase rýchlo uložiť. Špeciálna odolná high-tech textília nesttex®, z ktorej sú pásy vyrobené, je zdravotne vyhovujúca. V prípade potreby môžete pásy vyprať v práčke.

Montážny postup

Zloženie zostavy je veľmi jednoduché, a ešte ľahšia je inštalácia do zásuvky. Nepotrebujete žiadne náradie alebo montážne pomôcky. Poskladáte, vložíte do hotovej zásuvky a je to. SpaceFlexx sa hodí do zásuvky so šírkou čela aspoň 60 cm a hĺbkou 47,2 cm. Výška 13 cm je dostatočná na to, aby predmety držali na mieste a nevypadávali zo zásuvky.

Povýšte kuchyňu na priestor, kde je radosť pracovať a kúpte si systém SpaceFlexx, ktorý sa sám prispôsobí vašim potrebám.

Chcem vedieť viac

 

Chcem sa presvedčiť, ako jednoducho sa montuje!