Vyšperkovaná zásuvka | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Vyšperkovaná zásuvka

Vyšperkovaná zásuvka

Vyšperkovaná zásuvka
Hlavné technické prednosti konceptu kovania AvanTech YOU, ktoré oceníte ako stolári pri výrobe, sme vám opísali v predchádzajúcich článkoch. A že ich nebolo málo. Nakoniec sme si nechali bonus, ktorý nadšene privítajú všetci užívatelia nábytku. AvanTech YOU sa totiž pýši naozaj širokou škálou možností, ako si zásuvku parádne vyšperkovať.

Viditeľnú časť nábytku si každý ladí tak, aby pohľad na ňu potešil oko, aby sa jednoducho páčil. A AvanTech YOU je navrhnutý tak, aby nám nábytok robil radosť, kedykoľvek ho používame. Zásuvky s týmto kovaním si totiž môžete upraviť úplne podľa seba, podobne ako to umožňujú automobilky pri niektorých modeloch svojich áut. 

S čím sa teda môžete v AvanTech YOU „vyhrať“?

Možností je hneď niekoľko. Horná hrana bočnice nie je pevnou súčasťou kovania. Je odnímateľná a v základnom balení ju dostanete vo farbe bočníc (v bielej, striebornej alebo vo vzhľade antracitu). Môžete si ju veľmi jednoducho vymeniť za inú a dať tak zásuvke novú tvár. Napríklad preto, aby horná hrana zásuvky maximálne ladila s dekorom jej čela. K dispozícii je okrem zmienených variantov ešte vzhľad nehrdzavejúcej ocele, chrómu a hliníka alebo dvoch drevín (dub a orech). 

Tým sme však len začali. Zmeniť môžete aj samotnú farbu bočníc. Nepotrebujete na to žiadne štetce, Hettich ponúka rad opláštení, ktoré nasadíte namiesto horného profilu na hranu zásuvky a spustíte ich cez bočnicu. Vytvoríte tak kombináciu zvonku medenej, hliníkovej, nerezovej, dubovej alebo betónovej a vo vnútri napríklad antracitovej zásuvky. 

Pre výšku bočníc 187 milimetrov je dostupný aj variant so sklenenými bočnicami Inlay. Obsah zásuvky je vďaka skleneným bočniciam dobre viditeľný a prehľadný. Sklo však možno nahradiť akýmkoľvek iným materiálom s hrúbkou 8 alebo 10 milimetrov a prispôsobiť bočnicu napríklad materiálu, z ktorého je nábytok vyrobený (drevodekor, unifarba, kameň...). Zásuvka potom vyzerá naozaj luxusne. 

Možností, ako zásuvku vyladiť, je skutočne mnoho. A viete, čo je na tom najlepšie? Že to môžete urobiť kedykoľvek. Ak vás napríklad zásuvka časom omrzí a budete chcieť zmenu. Stačí potom naozaj málo.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.