Všetko v jednom a vypínač bez kábla | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Všetko v jednom a vypínač bez kábla

Všetko v jednom a vypínač bez kábla

Všetko v jednom a vypínač bez kábla
1, 2 a 3-tlačidlový vypínač a riadiaca jednotka - na prvý pohľad nič, čo by vzbudilo záujem. Prečo o tom chceme písať? Pretože oba výrobky z radu StrongLumio si zaslúžia vašu pozornosť. Povieme vám prečo.

All-in-one, je názov napájacieho zdroja (50 W alebo 100 W) a riadiacej jednotky, ku ktorej ho možno pripojiť:

  • aplikácia TUYA (ovládanie pomocou smartfónu),
  • diaľkové ovládanie,
  • všetky druhy LED pásov a svietidiel (až 6 (jednofarebných) alebo 4 (ostatné) vetvy).

Kúpou jedného výrobku teda získate prístup k veľkému množstvu nastavení interiérového a nábytkového osvetlenia a možností jeho ovládania. S týmto jedinečným výrobkom sa môžete blysnúť pred svojím zákazníkom.

Vypínač bez kábla?

Čo potrebuje bežný vypínač k tomu, aby mohol ovládať osvetlenie? Káble s elektrickým prúdom, káble vedúce k svetlu a krabicu zapojenú do steny.

Čo potrebuje náš vypínač StrongLumio? Priestor, do ktorého ho môžete umiestniť, to je všetko. Je to vypínač, ktorý nepotrebuje káble ani batérie.

Je mu jedno, či je na stene, leží na stole alebo niekde v skrinke, aby ho nebolo vidieť. Nepotrebuje dodávať elektrinu, dokáže si ju vyrobiť sám. Nepotrebuje sa pripojiť k osvetleniu pomocou ďalšieho kábla, ale dosiahne ho pomocou RF signálu. Pomocou jedného vypínača môžete ovládať až 3 nezávislé svetelné okruhy (alebo ich kombinácie) na jednotlivých tlačidlách. Dokáže stmievať postupne. Zároveň je elegantný a vďaka farebnej škále krytov zapadne do každého interiéru.

Kombináciou oboch výrobkov spôsobíte radosť každému užívateľovi.