V hlavnej roli úchytka – Tende, Zoid, Nary | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
V hlavnej roli úchytka – Tende, Zoid, Nary

V hlavnej roli úchytka – Tende, Zoid, Nary

V hlavnej roli úchytka – Tende, Zoid, Nary
Tieto tri minimalistické profilové úchytky s nadčasovým dizajnom sú u nás k dispozícii v aktuálne veľmi žiadaných farbách: čierna a antracit. Máme ich však aj v nestarnúcich klasikách: biela matná, hliník či imitácia nehrdzavejúcej ocele. Hlavnou výhodou je inštalácia na skrutky bez nutnosti frézovania a taktiež skvelá cena.

Úchytky Tende, ZoidNary sú novinky z jesene 2021, ktoré nenájdete v katalógu a možno preto ste im zatiaľ nevenovali toľko pozornosti, ktorú si zaslúžia. Vyberajte zo širokej palety farieb s nadčasovým dizajnom a navyše za polovičné ceny. Ponuka je časovo obmedzená, tak si ju nenechajte ujsť: Akciová ponuka -50% 

Jenoduchý minimalistický tvar predurčuje úchytový profil TULIP Tende a TULIP Zoid do každého moderného priestoru a dodáva mu punc elegancie. Dizajnom pripomínajú zápustný profil, ich výhodou je však jednoduchá montáž na skrutky bez nutnosti frézovania.

Úchytku môžete inštalovať na celú šírku dvierok alebo do stredu a skvelé vyzerá aj použitie dlhších modelov vertikálne, napríklad na potravinové alebo šatníkové skrine.

Na všetky hrúbky doskových materiálov

Oproti klasickým zápustným profilom, ktoré sú určené predovšetkým na materiál o hrúbke 18 mm, môžete Tende a Zoid kombinovať aj na čela o hrúbke viač než 19 mm alebo naopak na tenšie materiály.

Trojicu doplňuje model TULIP Nary s elegantným zaobleným tvarom. V menších dĺžkach ho využijete ako knopku, v dlhších ako profilovú úchytku.

Ergonomický tvar zaisťuje pohodlné uchopenie a jednoduchý dizajn bude aktuálny roky.