Úchytky ako doplnok predsiene alebo spálne | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Úchytky ako doplnok predsiene alebo spálne

Úchytky ako doplnok predsiene alebo spálne

Úchytky ako doplnok predsiene alebo spálne
Aj keď stále platí, že kuchyňa je srdcom domova a trávime v nej najviac času, netreba však zabúdať aj na ďalšie miestnosti, ktoré sú nemenej dôležité. Predsieň nás doma privíta ako prvá a v spálni svoj deň zväčša zakončíme. Aj preto kladieme na dizajn týchto miestností čoraz väčšie nároky. Jedným z prvkov, ktorý nábytku dodá charakter sú bezpochyby úchytky.

Trendom, ktorý sa v poslednom období objavuje na spálňových a predsieňových zostavách sú profilové úchytky dlhých rozmerov, akými sú Tulip Tende a Tulip Zoid. Ich výhodou je robustnosť, výraznosť a v neposlednom rade aj praktická stránka – možnosť uchopenia v akejkoľvek časti skrine a dostupnosť aj pre deti.

456772 | TULIP Úchytka Zoid 346 mm biela matná

Úchytkový profil Tulip Zoid má hranatejší tvar a v realizácii je použitý v bielej povrchovej úprave na skrini v hlbokom bielom mate z materiálu Acrylux. Jednotná farba dvierok a úchytky tak navodzuje dojem čistoty a jednoduchosti, úchytka na seba síce neupriamuje pozornosť, ale aj tak dokonale doplňuje nábytkovú zostavu.

456783 |  TULIP Úchytka Zoid 1196 mm biela matná

456831 | TULIP Úchytka Tende 1196 mm čierna matná

Do spálne v tlmenejších tónoch je zvolená úchytka Tulip Tende v čiernej matnej povrchovej úprave. Celému interiéru tak dodáva moderný nádych. V tomto prípade je úchytka Tende inštalovaná jemne od hrany dvierok a posunutá nad spodný okraj skrine. 

Benefitom je široká paleta dĺžok a kombinovateľnosť s ďalšími rozmermi v rámci jednej inštalácie. Kým dlhé rozmery vyniknú skvele na skrini vertikálnej, menšie dĺžky úchytiek sú vhodné na nočný stolík, komodu či zásuvku.

456821 | TULIP Úchytka Tende 296 mm čierna matná

Či už pri výbere úchytky do našich domovov siahneme po klasickom relingu alebo profilovej úchytke modernejšieho vzhľadu ako je Tulip Zoid alebo Tende, nezabúdajme, že práve úchytka je detail, ktorý dokáže celú zostavu nábytku a interiéru pozdvihnúť na vyšší level alebo naopak dojem pokaziť.

Vyberajte preto starostlivo u profesionálov!