Tulip zoširoka | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Tulip zoširoka

Tulip zoširoka

Tulip zoširoka
Sú produkty, ktoré si potrebujeme dobre prezrieť, kým sa pre ne rozhodneme. Chceme získať o nich maximum informácií. Úchytky a vešiaky sú jedny z nich. Tak sme rozmýšľali, keď sme vyberali správny formát nového katalógu Tulip. Pozreli sme sa na to zoširoka.

Našim cieľom bolo, aby ste sa pri prezeraní katalógu nechali unášať vlnou inšpirácie. Aby ste videli úchytky a vešiaky v ich skutočnej podobe, a  zároveň ste mali k dispozícii všetky dôležité informácie: rozmer, farba aj materiál, z ktorého sú vyrobené. A hlavne – aby ste si ich mohli dobre prezrieť. 

Preto sme zvolili formát A4 na šírku. Úchytky i vešiaky majú oveľa viac priestoru než v rovnakom formáte na výšku a vy tak uvidíte maximum detailov.

Katalóg je rozdelený do niekoľkých sekcií, a orientácia v ňom je veľmi jednoduchá. Novinky dostali veľký, dvojstránkový priestor rovnako ako každá zaujímavá úchytka v danej skupine (kovové, drevené, rustikálne apod.). 

 V katalógu nájdete všetky úchytky z našej ponuky a my veríme, že aj vďaka nemu si vy a vaši zákazníci dokážete s radosťou vybrať.

Väčšina noviniek je pre vás k dispozícii skladom na CSNK, prípadne budú kompletne doskladnené do konca augusta.

Nový katalóg si môžete aktuálne stiahnuť online na našom webe alebo v našej aplikácii. V tlačenej verzii k dispozícii už čoskoro.