Tulip – úchytka, knopka a vešiak mesiaca september | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Tulip – úchytka, knopka a vešiak mesiaca september

Tulip – úchytka, knopka a vešiak mesiaca september

Tulip – úchytka, knopka a vešiak mesiaca september
Hľadáte oku lahodiaci doplnok do interiéru? Potrebujete vytvoriť jednotnú líniu medzi miestnosťami? Vsaďte na trojicu noviniek Tulip v jednotnom designe - vešiak Rudi, úchytky a knopky Kink.

Jednoduché a nadčasové tvary nájdete v Tulip sade knopiek, úchytiek Kink a vešiakov Rudi. Perfektnú trojicu využijete naprieč miestnosťami – v predsieni, kuchyni, kúpeľni, ale tiež v izbách či obývačke.

Nástenné vešiaky Rudi prinášajú praktický a efektívny spôsob ako si organizovať oblečenie v interiéri. Tulip produkty sú vyrobené z pevných a odolných materiálov, ktoré zaisťujú ich stabilitu a schopnosť uniesť váhu oblečenia.

Úchytky Kink v rovnakých farebných prevedeniach ako knopky Kink a vešiaky Rudi sa vyznačujú pohodlným úchopom a rozpätím v rozmeroch 160 mm. Na výber máte z 3 farebných prevedení - brúsená tmavá zlatá, brúsený nikel a matná čierna.

V oblasti interiérového designu má každý detail svoj význam. Dajte si preto pri výbere záležať. S touto trojicou ľahko vytvoríte jednotný prepojovací prvok interiéru.