Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
TULIP kvitne do krásy

TULIP kvitne do krásy

TULIP kvitne do krásy
Značka TULIP vám už od roku 2003 prináša kompletné riešenie v oblasti nábytkových úchytiek a vešiakov, čím pomáha dotvárať dokonalé interiéry.

Všetko má svoj vývoj a preto aj značka TULIP prešla zásadným redizajnom. Nové logo, nový katalóg a nový web! Krásne nové fotografie priamo v realizáciách uľahčujú výber v kombinácií s dekorom dvierok. Všetko vyladené pre pohodlný a prehľadný výber úchytiek do kuchyne, predsiene, spálne alebo detskej izby. Nezabudli sme však ani na elegantné vešiaky na vetrovky či uteráky a dizajnové knopky.

Zo sortimentu TULIP si vyberie naozaj každý. Ponúka totiž viac ako 2000 modelov v rôznom prevedení. Pre web a katalóg sme vybrali 130 najtrendovejších modelov rozdelených do 6 kolekcií: kovové, drevené, rustikálne a porcelánové, zápustné, detské a plastové úchytky a vešiaky. Svet úchytiek Tulip je naozaj široký.

Chyťte to s nami za správny koniec a navštívte niektorú z našich predajní, alebo si stiahnite katalóg na webe www.tulip-uchytky.sk. Firemní zákazníci môžu objednávať ihneď na portáli Démos24Plus.

TULIP – Kvalita na dotyk