Tulip katalóg - rustikálne a porcelánové úchytky | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Tulip katalóg - rustikálne a porcelánové úchytky

Tulip katalóg - rustikálne a porcelánové úchytky

Tulip katalóg - rustikálne a porcelánové úchytky
Dodajte vášmu interiéru jedinečný charakter. Doplnkom, ktorý vnesie do priestoru nádych výnimočnosti a útulnosti. Doplnkom, ktorý dokáže okamžite upútať okolie. Stavte na naše rustikálne a porcelánové úchytky a knopky Tulip, s ktorými určite zabodujete.

Druhá kapitola nášho Tulip katalógu sa venuje práve tejto kategórii úchytiek, ktoré vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu dokážu v hocijakom interiéri navodiť pocit tepla, bezpečia a domova. Ich rôzne farby a použitý materiál  umožňuje široké spektrum využitia vo viacerých štýloch interiérového dizajnu. Od vidieckeho štýlu, ako je severský či provensálsky až po moderný štýl.   

Chcete si zariadiť svoj interiér vo vidieckom štýle? Tento štýl už dávno nie je voľbou len pre chalupy či chaty. Čoraz viac sa dostáva do povedomia a využívajú ho aj v moderných bytoch a domoch. Spoločné znaky má so severským štýlom, ktorý je charakteristický čistými líniami, svetlými miestnosťami a prírodnými materiálmi. Prevláda v ňom  minimalizmus spojený s funkčnosťou. Každý predmet v interiéri má svoj účel. Nič navyše. Práve rustikálne úchytky sú v tomto štýle veľmi obľúbené, pretože okrem zaujímavého vzhľadu plnia aj praktickú funkciu.   

Ak sa vám tento typ úchytiek páči, tak určite siahnite po našej populárnej matnej čiernej Tulip úchytke Menfi, ktorou v spojení s bledými kuchynskými linkami dokážete vytvoriť zaujímavý kontrast. Elegantným a vkusným doplnkom je aj naša novinka Tulip úchytka Turia, ktorá je k dispozícii v 3 farebných úpravách: matná čierna, starozlatá a nikel brúsený. V našej kolekcii rustikálnych úchytiek nájdete vždy kombináciu úchytky a knopky, vďaka čomu dokážete celý interiér prepojiť a zjednotiť. 

 Túžite do vášho interiéru priniesť niečo nové, nevídané a unikátne? Zaujímavou alternatívou klasických úchytiek sú úchytky v tvare mušle, ktoré reprezentuje novinka Tulip Loka a ešte modernejšia Tulip úchytka Bold. Aj takýmto malým detailom dokážete rozžiariť váš domov a vytvoriť tak vkusný finálny look.  

Obľúbeným prvkom v klasických kuchyniach je keramický drez, ku ktorému sa výborne hodia úchytky z keramického materiálu, ako je napr. Tulip Gipa alebo Tulip Margarita. V súčasných trendoch sa kladie dôraz na  krémové, pastelové farby, ktoré vnášajú do priestoru svetlo a teplo. Z pastelových farieb je najviac trendy zelená, ktorá odzrkadľuje kúsok prírody aj v našich domovoch. Výborne sa kombinuje s čiernymi či zlatými úchytkami alebo knopkami.  

S rustikálnymi a porcelánovými úchytkami a knopkami môžete do vášho interiéru priniesť príjemnú nostalgickú atmosféru, ktorá umocní jeho  celkový dizajn  svojou nadčasovosťou, unikátnosťou a praktickosťou.