Tulip katalóg - nadčasové drevené úchytky | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Tulip katalóg - nadčasové drevené úchytky

Tulip katalóg - nadčasové drevené úchytky

Tulip katalóg - nadčasové drevené úchytky
Už desiatky rokov sú produkty vyrábané z dreva vnímané ako nadčasové a veľmi ľahko kombinovateľné. Aj z tohto dôvodu sú drevené úchytky neodmysliteľnou súčasťou nášho katalógu Tulip. Dokážu priniesť do akéhokoľvek priestoru prirodzený vzhľad, ktorý je hrejivý a autentický.

Dreveným úchytkám sa venujeme v 4. kapitole katalógu Tulip. Na výber máte z rôznych tvarov, zaujímavých textúr a veľkostí. Všetko závisí od vašich preferencií a štýlu.

Skvelou voľbou sú drevené úchytky Xin z kvalitného orechového a dubového dreva od českého výrobcu, ktoré sú zárukou kvality. Navyše ich ponúkame aj s HPL dekoráciou materiálu Fenix, čo dodá úchytke a celému nábytku neobvyklý vzhľad. Okrem úchytky Xin ponúkame aj knopku a vešiak Xin. Táto súprava slúži ako výborný prepájací prvok, vďaka ktorému zjednotíte vaše miestnosti a zachováte v nich rovnaký štýl a vzhľad.

Dlhé rozmery úchytiek, medzi ktoré patrí aj Xin, sme doplnili o novinku Tulip Tine. Je to úchytka z dubového dreva, ktorú charakterizuje nadčasový a ergonomický tvar. V súčasnosti je trendy mať úchytky dlhé cez 1 meter, ktoré sa hodia na nábytok do spálne, detskej izby alebo predsiene.

Ak hľadáte úchytku z prírodného dreva, tak vás chceme upozorniť na  našu úchytku Tulip Lines, ktorá vás určite upúta netradičnou textúrou. Špecifikujú ju efektné detaily liniek, ktoré podčiarkujú jej autentickosť. Táto úchytka nie je len esteticky zaujímavá, ale je aj  veľmi praktická. Populárnou úchytkou je Tulip Beam, ktorá prináša kombináciu dreva a čiernych dielcov. Na čiernom šatníku či skrini  ňou vytvoríte štýlový kontrast, ktorý bude perfektne ladiť s nábytkom.

Klasická úchytka Tulip Rail má robustný tvar so zaoblenou zadnou časťou, je vkusná a príjemne doplní akýkoľvek interiér.  V prípade, že máte radi oblejšie tvary, určite siahnite po úchytke Mewo vo farbách orech/zlatá matná alebo orech/čierna matná, ktorá dokáže vaše priestory podmanivo ozvláštniť.

Drevené úchytky  Tulip ponúkame v prírodnom stave, to znamená, že je možné ich  následne domoriť, doladiť v interiéri podľa vašich predstáv alebo si ich môžete zakúpiť už nalakované, pripravené na okamžité použitie.

Všetky potrebné informácie o drevených úchytkách nájdete v našom dizajnovom katalógu Tulip