Tulip katalóg - kovové úchytky | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Tulip katalóg - kovové úchytky

Tulip katalóg - kovové úchytky

Tulip katalóg - kovové úchytky
Úchytka je dizajnový doplnok, ktorý dokáže akýkoľvek priestor premeniť na pútavý a moderný. Avšak nájsť správnu úchytku dá niekedy zabrať. Vďaka nášmu Tulip katalógu môžete nájsť tieto dizajnové kúsky na jednom mieste. Jeho široké spracovanie vám umožňuje detailnejšie preskúmať naše úchytky, knopky a vešiaky.

Tulip katalóg obsahuje 260 typov úchytiek, ktoré sú rozdelené do 6 kapitol. Pre lepšie orientovanie sa v katalógu si počas najbližších týždňov rozoberieme každú kapitolu zvlášť.  

Prvá kapitola katalógu Tulip je venovaná úchytkám, ktoré: 

  • sú najčastejšie využívané typy úchytiek,  

  • sú pevné a dobré na údržbu, 

  • majú dlhú životnosť. 

Áno, sú to obľúbené kovové úchytky, ktoré s ich nadčasovým dizajnom dokážu vytvoriť pútavý finálny look v každom interiéri. Sú výborne kombinovateľné a preto ich môžete použiť nie len v domácnostiach, ale aj vo verejných priestoroch, ako sú kaderníctva, salóny či kaviarne. Vybrať si môžete z rôznych typov materiálov - zinok, nerezová oceľ či hliník.  

Veľkým benefitom kovových úchytiek a knopiek je ich univerzálnosť, ktorá ponúka širokú škálu dizajnových kombinácií. Navyše ich vždy trendové farebné prevedenie vyhovie rôznym preferenciám a štýlom. Do popredia vám dávame elegantné zlaté kovové úchytky, ktoré budú významnou ozdobou každej miestnosti. Skúste ich skombinovať s tmavými dreveným dekorom, vďaka čomu sa stanú ústredným bodom vášho domova alebo s obľúbenými metalickými doplnkami, ako sú zlaté batérie, ktoré doladia interiér do posledného detailu a budú pôsobiť luxusným dojmom.  

Kolekciu kovových úchytiek sme rozšírili o ďalšie 4 modely, ktoré sú subtílnejšieho designu a práve preto sú perfektným doplnkom pre tých, ktorí majú radi spojenie minimalizmu s rafinovanosťou. Zaujímavou kombináciou, ktorá spolu veľmi dobre ladí, je použitie úchytiek Tulip Envel a Tulip Lines v jednoduchom hranatom prevedení. Vytvoríte nimi zjednocujúci prvok celého interiéru.   

Ak preferujete úchytku, ktorá ponúka rôzne formy využitia, tak určite siahnite po Tulip  úchytke Kira. Je nápaditá, moderná a môžete ju aplikovať horizontálne či vertikálne, napr. na spálňové zostavy a skrine. Jej ergonomický tvar vám umožní pohodlne otvárať nábytok, pričom okrem jej dobrej funkčnosti, je aj dokonalým estetickým doplnkom. 

Tulip Mount a Tulip Cub sú jednoduché, jemné a elegantné úchytky, ktoré sú k dispozícii za veľmi dobrú cenu. Môžete ich použiť do interiéru v rôznych štýloch, ako je minimalistický, škandinávsky či industriálny. Ostré hrany nie sú nič pre vás? Potom vám odporúčame Tulip úchytky a knopky Kink, ktoré sú klasické, elegantné a v celku nápadité. Navyše, ak ich použite spolu, tak vytvoríte s nimi jednotný a oku lahodiaci dizajn.  

I jednoduchou zmenou úchytky môžete oživiť kuchynskú linku, obývačkovú zostavu či spálňu v prípade, že neplánujete vymeniť celý nábytok.

Viac informácií nájdete v našom TULIP katalógu.