Trendy | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Trendy

Trendy

Trendy
V tomto príspevku série Zoznámte sa sa pozrieme na dva trendy. Jedným je výberový rad dekorov firmy Kronospan pod názvom Trendy, ktorý by ste nemali obísť. Tým druhým je rozvoj služieb, ktoré v Démose ponúkame.

Kronospan - kolekcia Trends

Betón, kov, dub a sklo. Lesklé biele alebo matné čierne. Všetko chladné povrchy.

V ostatných rokoch práve takéto materiály dominujú v interiéroch. Akoby sme si želali vrátiť sa v čase a žiť opäť v dobe jaskynného človeka. Rad laminovaných dosiek Trendy od Kronospanu na tento štýl síce tiež reaguje, ale pridáva materiály, ktoré ho prehrievajú a odľahčujú. Príkladom je dekor Jilm Aurora prírodný. Dekor napohľad ľahký, dymový, s občasnými drevnými kazmi. Ak ním doplníme moderný chladný interiér, trocha ho prehrejeme, zútulníme. Takých dekorov nájdete v kolekcii Trendy 20/21 viac! Máte už vzorkovník? Dobrá správa je, že platnosť tejto kolekcie je predĺžená do konca roku 2022!

Démos a služby zákazníkom

Nechceme byť iba jednoduchým sprostredkovateľom obchodu medzi výrobcom materiálov pre stolársku výrobu a samotnými stolármi. Chceme byť tými, ktorí prinášajú niečo navyše. Preto okrem noviniek v sortimente zavádzame aj najrôznejšie služby. Príprava roliet na mieru je už evergreen. Naši zákazníci si pochvaľujú aj zabehnutú výrobu osvetlenia z LED pásikov či formuláre, ktoré uľahčujú objednávky zložitejších celkov  (Sevroll, Aventos, alu rámčeky atď.). Nedávno sme spustili novú službu požičiavania vzoriek vybraných dekorov DTDL (laminovaných dosiek) piatich výrobcov a máme ich vo všetkých českých i slovenských pobočkách Démosu. Na 14 dní požičiame vám alebo vašim zákazníkom akúkoľvek dosku z kolekcií značiek Egger, Kronospan, Senosan, Decospan za plne návratnú zálohu.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.