Trendy z veľtrhu Interzum - Egger | Všetko pre výrobu nábytku.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Trendy z veľtrhu Interzum - Egger

Trendy z veľtrhu Interzum - Egger

Trendy z veľtrhu Interzum - Egger
EGGER - viac + menej

Na veľtrhu Interzum bol už tradične jedným z najväčších a najzaujímavejších stánkov ten od spoločnosti Egger – rakúskeho výrobcu plošných materiálov. Ich prezentácia sa niesla v duchu – vitajte v ére "Generation Option". Spoločnosť Egger vie, že rýchly, digitálny, globálny a rozmanitý spôsob života stále menej a menej rešpektuje akékoľvek pravidlá. Produkty aj materiály sú náročné na individuálne požiadavky ich užívateľov a sú plné protikladov. Jeden zákazník nedá dopustiť na ľahké a diskrétne slúchadla do uší, iný naopak vyžaduje masívny model pre dokonalú izoláciu od okolitého hluku a nerušený odposluch obľúbenej melódie. Podobne je tomu v interiérovej tvorbe. Tenké kompaktné dosky zvýrazňujú minimalistický dizajn, zatiaľ čo masívne a hrubé pracovné dosky podtrhujú eleganciu ktorú je možné pocítiť aj na dotyk.

Poďme sa pozrieť na to najzaujímavejšie zo stánku Egger

Kompaktné dosky

Kompaktné dosky už neodmysliteľne patria do moderných, čistých a minimalistických interiérov. Značka Egger ponúka hneď niekoľko variant tohto trendového materiálu. Rôzne dekory, rôzne hrúbky. Využiteľné sú predovšetkým v kuchyniach, ale vďaka odolnosti proti vlhkosti nájdu svoje miesto tiež v kúpeľniach alebo v sprchách.

Nová štruktúra ST32 Feelwood Vintage

Egger vyvinul novú textúru ST32 Feelwood Vintage a doplnil tak súčasnú kolekciu synchro-pórov. Textúra je perfektne zladená s obrazom dekoru Shermak Oak a prezentuje v súčasnosti veľmi populárny štýl trhlín.

Digitálna tlač

Vďaka technológií digitálnej tlače sú dekory ešte viac autentické. A čo je najdôležitejšie, dekor je možné vytlačiť na celú plochu dosky bez toho, aby sa dekor na ploche opakoval. Vznikajú tak jedinečné materiály, ako napr. mramor F012.

Digitálna tlač výrazne ovplyvnila tiež oblasť výroby hrán. Navyše, hranu môžete mať zvlášť na čelné a pozdĺžne plochy. Ešte viac tak navodíte dojem masívneho dreva.

Povrch Topmatt

Pracovné dosky PerfectSense Topmatt s hranami získali ocenenie veľtrhu Interzum 2019. Vyznačujú sa predovšetkým mimoriadne odolným povrchom, ktorý je odolný voči poškrabaniu. Rovnako dobre odoláva otlačkom prstov a je veľmi príjemný na dotyk.

Ďalšiu cenu Interzum si odnieslo zaujímavé a dizajnové riešenie spojenia dvoch materiálov. Mramorové dekory v štruktúre PerfectMatt s dvojitou hranou vyzerajú skvele. Posúďte sami.

Okrem týchto vychytávok bolo možné v stánku EGGER vidieť mnoho ďalšieho. Predovšetkým nové dekory pracovných dosiek a lamina, dosky, ktorých povrch môže byť z oboch strán rozdielny (matt/lesk), dekorové kombinácie a ďalšie. Mnoho z týchto noviniek vám čoskoro predstavíme aj v našej ponuke.