Tam, kde spím | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Tam, kde spím

Tam, kde spím

Tam, kde spím
„Tam, kde spím, dopĺňam si silu, energiu a tým sa pripravujem na ďalší deň. Preto chcem mať tento priestor maximálne príjemný, bezpečný a pokojný.“ S takouto úvahou by sme mali ísť za dizajnérom, ktorý nám bude navrhovať spálňu. Predstavíme vám 2 materiály, s ktorými to pôjde ľahko.

K-STRONG Planio súprava pre  3 krídla, plné tlmenie, stredový tlmič, antikolízia – 398930 

Dizajnér by si mal určite vybrať práve mňa! Som tiché, bezpečné a spoľahlivé kovanie do šatníkovej skrine s tromi dverami. Pomáham ich otvárať aj ticho zatvárať. Nedovolím, aby sa šatníkové dvierka zrazili a tým hlukom zobudili všetkých v dome. Unesiem dverové krídla vážiace od 20 do 80 kilogramov. Keď sa otvárajú, do naplno otvorenej pozície dôjdu pomaly a ticho, práve tak sa aj zavrú. Poradím si aj s pomerne úzkymi, ale vysokými krídlami. A čo je hlavné? Všetky moje časti sú skryté a nie sú viditeľné ani v prípade otvorenej skrine. Tým naplno vynikne krása použitého materiálu na konštrukcii korpusu aj dvier. „Napríklad: ...“

DTDL SMart C005 Cricket CLUB 3050/2070/19,8 406532 

„Napríklad?“ Ach tak, áno, už chápem. Napríklad ja, DTDL z kolekcie SM´art v dekore Cricket CLUB. Laminovaná drevotriesková doska s rozmermi  3050/2070 mm a hrubá 19,8 mm. Svojím dekorom imitujem príjemne medový náter na orechovom dreve tak dobre, že ani pri pohľade zblízka nebudete veriť, že sa nepozeráte na skutočné drevo. Môj povrch je príjemný na pohľad aj dotyk ako jemne brúsené dosky. Výrobca nábytku určite ocení kvalitu nosného jadra s hustotou až 750 kg/m³, rovnako ako kvalitu samotnej laminácie, ktorá je skutočne pevná a odolná. So mnou a s Planiom sa budete v spálni cítiť naozaj príjemne.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.