StrongSinks - ideálne drezy a batérie | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
StrongSinks - ideálne drezy a batérie

StrongSinks - ideálne drezy a batérie

StrongSinks - ideálne drezy a batérie
Nielen drezy pre spodnú a hornú montáž, ale aj pre montáž do roviny nájdete v úplne novom produktovom rade StrongSinks značky Strong. Do každej kuchyne sa hodia aj Strong kuchynské batérie s nadštandardnou päť či 10-ročnou zárukou.

StrongSinks uspokojí milovníkov moderného granitu i zástupcov klasiky – drezov z nehrdzavejúcej ocele. Batérie v čiernom mate a lesklom chróme splnia predstavy mainstreamu. Samostatnou kapitolou je  StrongSinks príslušenstvo s miskami na odkvapkávanie, rolovacími roštmi a ďalšími vychytávkami.

Unikátne vlastnosti – to je StrongSinks 

Pri zváraných drezoch z nehrdzavejúcej ocele  (napr. 482139) sa nemusíte rozhodovať hneď, ako drez nainštalujete – súčasťou balenia sú  príchytky pre všetky  typy montáže

K niektorým granitovým drezom  i drezom z nehrdzavejúcej ocele sme pre úsporu miesta priložili sifón s excentrickým ovládaním pre pohodlný výpust drezu z tzv. suchej zóny. Využiť ho nemusíte, v balení je aj krytka tohto otvoru.

Za naše produkty ručíme dlhšie než konkurencia – väčšina batérií má nadštandardnú záruku – neuveriteľných 5 či 10 rokov.

Otázka znie – granit alebo nehrdzavejúca oceľ?  

Odpoveď na túto otázku nie je jednoduchá. Oba materiály majú svoje výhody, a tak je výber výlučne na užívateľovi. Granit je mechanicky i chemicky odolnejší, nehrdzavejúca oceľ vyniká hygienickými vlastnosťami a ľahkou údržbou. Preto v našej ponuke nájdete oboje, voľbu ponecháme na vás.

Granitové drezy StrongSinks sú z prírodného kameňa a prírodnej akrylovej živice, ktorá zabezpečuje vyššiu odolnosť drezu proti poškriabaniu a škvrnám než iné produkty z polyesterových živíc.

A čo montáž? 

StrongSinks ponúka klasickú hornú montáž, alebo modernú montáž do roviny, a spodnú montáž. Dva posledné varianty zabezpečia, že kuchyňa bude aj po rokoch moderná a navyše hygienická. Nespornou výhodou je bleskové upratovanie, keď všetky omrvinky či vodu z kuchynskej linky zotriete jedným ťahom rovno do drezu.

Spodná montáž drezu je možná iba do niektorých materiálov (kameň, drevo, kompaktné dosky), montáž do roviny je možná aj do lamina.  

Voda ako zdroj inšpirácie 

Pre názvy produktov nového radu StrongSinks sme našli inšpiráciu vo vode,  jednom z najcennejších prírodných zdrojov. Rozhodli sme sa jej vzdať hold pomenovaním produktov radu StrongSinks názvami riek, ktoré pretekajú štátmi, kde Démos obchoduje.

Siahnite po brožúre StrongSinks online, alebo ju získajte u svojho obchodníka Démos.