StrongLumio: zoznámte sa osobne! | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
StrongLumio: zoznámte sa osobne!

StrongLumio: zoznámte sa osobne!

StrongLumio: zoznámte sa osobne!
Pokiaľ ste z nejakého dôvodu nepostrehli, že sa v našom sortimente nedávno rozžiarila hviezda, potom zistite hneď, čo všetko sa skrýva pod názvom StrongLumio. Ak už to hlavné viete, čítajte ďalej. Pripravili sme pre vás ponuku, ktorá vás bude zaujímať.

Dobre vieme, že osobnú skúsenosť s produktom, možnosť „ohmatať“ ho a zistiť, ako funguje v „priamom prenose“, nenahradí žiadny propagačný materiál. Preto využite možnosť ozvať sa našim obchodníkom, aby vám prišli StrongLumio ukázať naživo. Stačí si dohodnúť miesto, čas a jeden z nás už môže byť aj so vzorkami na ceste k vám.

Aké sú hlavné  výhody osvetlenia StrongLumio? 

Predovšetkým je to jednoduchosť. To platí pre všetky tri úrovne (Séria 1, 3 alebo 5). Jednoduché je predovšetkým prepájanie, a to pomocou spojok. Nič netreba spájkovať. Nenáročné je aj samotné ovládanie. Radi vám predvedieme ukážku.

Ale kvôli predstave:

Ovládanie LED pásikov zabezpečuje univerzálna jednotka. Tá podporuje prepojenie s konvenčnými ovládačmi „do ruky“, nástennými alebo dizajnovými – otočnými ovládačmi. K jednej jednotke ich môže byť pripojených až 10. Pokiaľ nechcete, aby vám proces montáže a sprevádzkovanie ovládania LED osvetlenia zabralo veľa času a energie, pri ukážke zistíte, že StrongLumio je možno presne to, čo hľadáte.

Samonapájacie vypínače nevyžadujú žiadne napájanie ani batérie. Energiu potrebnú na odoslanie príkazov do jednotky (zapnúť/vypnúť/stlmiť) čerpajú zo stlačenia vypínača (podobne ako pri piezoelektrických zapaľovačoch).  Použitím týchto vypínačov sa dá dosiahnuť kombinácia ovládania pôvodných aj nových svietidiel. Napr. pri rekonštrukcii kuchyne sa dajú pripojiť k už inštalovaným stropným svietidlám.  

Tak čo, uvidíme sa s vami? Poďme si poriadne posvietiť na StrongLumio. Kedykoľvek nás kontaktujte na našich prevádzkach alebo prostredníctvom obchodného manažéra.

Zatiaľ však neváhajte a stiahnite si našu brožúru: StrongLumio – led svetlá novej generácie

 

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.