StrongLumio – nový rad LED osvetlenia k nahliadnutiu už teraz! | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
StrongLumio – nový rad LED osvetlenia k nahliadnutiu už teraz!

StrongLumio – nový rad LED osvetlenia k nahliadnutiu už teraz!

StrongLumio – nový rad  LED osvetlenia k nahliadnutiu už teraz!
Premyslené zakomponovanie osvetlenia dokáže povýšiť interiér na novú úroveň. A čo viac môžete chcieť! Možnosť ovládať LED osvetlenie na diaľku, regulovať ho podľa aktuálnej potreby a konečne – mať možnosť využiť na to aplikáciu v mobile, zásadne zvyšuje komfort osôb, ktoré tento priestor obývajú. Pokiaľ je to všetko spojené s ľahkou inštaláciou osvetlenia ( bez nutnosti spájkovania), máme tu riešenie, ktoré bude zaujímať vás a súčasne naplní myšlienku „bývania novej generácie“, ktoré zaujíma zákazníka.

StrongLumio, ako sme už spomínali, je nový rad osvetlenia, ktorý môžeme rozdeliť do 3 úrovní:

Séria 1 zahrňuje základné 12 V jednofarebné LED pásky. Medzi ich výhody patrí nielen jednoduché ovládanie, ale predovšetkým prepájanie. Tieto LED pásky nevyžadujú žiadne spájkovanie. Na ich fungovanie stačia jednoduché spojky. Podrobnejšie informácie, ale aj praktické rady, či treba zvoliť teplé alebo studené biele svetlo, nájdete v brožúre na stiahnutie na konci tohto článku.

Séria 3 je oproti tej predchádzajúcej o niečo sofistikovanejšia. LED pásky môžete ovládať aj na diaľku a viac ich prepájať dohromady. Sú vybavené transformátorom a rozdeľovačom v jednom. Séria 3 umožňuje lepšie poznať, čo naozaj znamená svietenie novej generácie.  Stemňovanie, zmena farebnosti alebo zmena teploty svetla? Všetko je možné. Viac sa opäť dočítate v brožúre na stiahnutie (pozri nižšie).

Séria 5 je na pomyselnom špici medzi osvetlením StrongLumio. Bude tým pravým, pokiaľ hľadáte „all in one“. Séria 5 ponúka komplexné riešenie – počnúc diaľkovým ovládaním  cez transformátor a rozdeľovač až po mobilnú aplikáciu TUYA. Ľahké spájanie bez spájkovania je tu samozrejmosťou. O viacerých detailoch sa dočítate v brožúre.

Pozrite si našu novú brožúru: StrongLumio – led svetlá novej generácie

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.