StrongGlue - silné spojenie | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
StrongGlue - silné spojenie

StrongGlue - silné spojenie

StrongGlue - silné spojenie
Pri spojení silných, overených značiek je veľká šanca, že výsledný produkt bude mať všetky kvality, ktoré od neho očakávate. V našom prípade sa to podarilo pri značke Strong. Spojením s poprednými výrobcami konštrukčnej chémie vznikla rada StrongGlue, ktorá chce byť zárukou pevného spojenia.

StrongGlue je skupina kontaktných lepidiel, tmelov, akrylátov, silikónov a montážnych pien. Nájdete v nej napríklad: kvalitné lepidlo Flat pre lepenie laminátov, hrán alebo dupľovanie. Edge v spreji pre lepenie hrán. Lepidlo Construct so zvýšenou výdatnosťou, tepelnou odolnosťou a extrémne silným spojením.  

Ďalšie lepidlá, rovnako ako silikóny, akryláty a tmely nakúpite za ceny, ktoré vás určite potešia. Nemusíte čakať na dodávky z centrálneho skladu. Ak niektorý výrobok rady StrongGlue potrebujete hneď, stačí sa zastaviť v našej prevádzke a kúpiť si ho tam.  

Spojením overenej značky Strong, kvalitného distribútora Démos a popredných výrobcov konštrukčnej chémie ponúkame produkty, ktoré naplnia vaše očakávania.