StrongClean E57 - účinný pomocník pri čistení | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
StrongClean E57 - účinný pomocník pri čistení

StrongClean E57 - účinný pomocník pri čistení

StrongClean E57 - účinný pomocník pri čistení
Hľadáte prípravok, ktorý vás účinne a rýchlo zbaví problematických nečistôt na citlivých povrchoch? Prípravok, ktorý zabezpečí dokonalý finálny vzhľad – zachová vysoký lesk rovnako ako aj hlboký mat?

Pripravili sme si pre vás rad čističov StrongClean, ktoré vynikajú hlavne svojím rýchloschnúcim účinkom, ekologickosťou a vysokou čistiacou schopnosťou, vďaka čomu aj tie najodolnejšie a najväčšie nečistoty nie sú žiadnym problémom. StrongClean E57 si s nimi ľahko poradí.

VŠESTRANNOSŤ V POUŽÍVANÍ

Tento alkalický čistiaci prostriedok je vhodné použiť na čistenie povrchov po lakovaní a pred balením nábytku, aby zabezpečil čistý finálny vzhľad.

Je aj univerzálnym pomocníkom v domácnosti, ktorý vám pomôže so zvyškami mastnoty na kuchynskej linke či šmuhami, alebo odtlačkami rúk na vstavaných spotrebičoch. Používanie StrongClean E57 je veľmi jednoduché a účinné.

Aplikácia:

  • je pripravený na okamžité použitie,
  • odporúčame nastriekať jemnú vrstvu na čistený povrch a 10 sec. nechať E57 pôsobiť,
  • pokiaľ je povrch zašpinený hrubšou alebo odolnejšou nečistotou, odporúčame aplikovať najprv nástrek StrongClean E13, ten dočista zotrieť a následne aplikovať E57.

TIP: Aby ste docielili perfektný finálny efekt odporúčame používať utierky z mikrovlákna.

VYSOKÁ ÚČINNOSŤ

Aj pri nízkej teplote dokáže bezo zvyškov odstrániť tieto nečistoty:

  • organické znečistenie,
  • odtlačky rúk, mastné nečistoty (oleje, mazivá),
  • separátory, zvyšky po nálepkách,
  • šmuhy od unášačov na olepovačkách,
  • smolu, dym, sadze, nikotín.

Vďaka veľmi dobrej materiálovej kompatibilite sa môže použiť pri širokom spektre produktov.  Kompatibilný je s laminovanými DTD, MDF, termoplastovými hranami aj PMMA, dlaždicami, drevom, gumou, hliníkom, lakovanými povrchmi, nehrdzavejúcou oceľou či pozinkovanými povrchmi.

ŠETRNOSŤ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

StrongClean E57 je vyrobený na prírodnej báze, neobsahuje žiadne škodlivé prvky, a preto neškodí používateľovi ani jeho okoliu. Pri jeho používaní nie je potrebná žiadna špeciálna ochrana a netreba ho ani špeciálne skladovať.

Nechajte vaše produkty zažiariť!