SM’art - zimná inšpirácia | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
SM’art - zimná inšpirácia

SM’art - zimná inšpirácia

SM’art - zimná inšpirácia
Taliani sú známi svojim vynikajúcim vkusom, či už ide o oblečenie, interiérový dizajn alebo dobré jedlo. A práve počas dlhých zimných večerov sa radi stretávajú a vychutnávajú špeciality v miestnej reštaurácií, do ktorej sa prenesieme aj my v našej zimnej inšpirácii so SM’artom.

Luxusne pôsobiace reštaurácie a bary potrebujú atraktívne a trendové dekory na vybavenie. Medzi ne rozhodne patrí imitácia kameňa Olympus Athena OL02, z ktorej sú stolíky s kontrastnou hranou a bar. Pozornosť je venovaná aj dekorácii stien, kde je použitý netradičný dekor dreva v dielcoch Hermosa Malibu MA08.

Industriálny štýl vnáša do priestoru imitácia stierky Urban Iron U005. Tento dekor dodá priestoru punc elegantnosti.  

V barových priestoroch je zakomponovaných veľa otvorených políc na umiestnenie šálok, pohárov, ale aj byliniek či dekorácií. V tomto prípade sme siahli po dekore Rio Parana R008, ktorý je neutrálny a k dispozícii ho nájdete aj ako pracovnú dosku.

Nebojte sa kombinovať

Súčasný taliansky dizajn nesie v sebe rôznorodé kombinácie vzorov, tvarov a materiálov. Kombinácia dreva, mramoru a kovu k tomuto stredomorskému štýlu jednoducho patrí. A to neplatí len pre bary a reštaurácie. Tieto dekory krásne vyniknú v akomkoľvek interiéri, ktorý sa bude pýšiť svojou jedinečnosťou a nápaditosťou.

Navyše všetky vybrané dekory SM’art zimnej inšpirácie máte možnosť počas celého zimného obdobia, t.j. od 10. 1. 2024 do 19. 3. 2024, nakúpiť za zvýhodnené ceny.