SM’art - jesenná inšpirácia | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
SM’art - jesenná inšpirácia

SM’art - jesenná inšpirácia

SM’art - jesenná inšpirácia
Jeseň v Taliansku je hrejivá a teplá. Rovnakú atmosféru vytvoria v interiéri farby dreva, po ktorých sme siahli v našej jesennej inšpirácii so SM’artom.

Spoločenskú a komunikatívnu povahu Talianov nevystihuje nič tak dobre ako interiérový dizajn kuchyne. Dôraz je kladený na to, aby sa tu mohlo nielen variť a piecť, ale aj stretávať a relaxovať pri káve či novinách.

Prírodné drevodekory v hlavnej role

Moderná kuchyňa nie je len o bielej farbe a vysokom lesku. Dnešné kuchynské linky sú útulné, hravé a často sa tu objavuje výraznejšia kresba dreva. V našej vizualizácii kuchyne sme siahli po svetlejšom dekore M020 Empire Manhattan. Vyznačuje sa veľmi sofistikovanou textúrou a ocenenie Interzum Award 2019 v kategórii High Product Quality si tento rad nepochybne zaslúžil.

Ak ste však prívržencom tmavších odtieňov dreva, skvelou voľbou je dekor C007 Ski Club, ktorý dodá priestoru vážnosť a eleganciu. Obidva dekory upútajú pozornosť svojou výraznou a vierohodnou kresbou dreva.

Nechýbajú však ani zaujímavé farebné dekory, ktoré sa môžu kombinovať takmer s akýmikoľvek dekormi dreva či neutrálnymi unifarbami. V tomto prípade sme siahli po modrom A023 Zante Aniline, ktorý pridáva na originalite a celkový priestor decentne ozvláštni.

Aby sme však interiér odľahčili, na zástenu sme zvolili dekor SM’art R006 Bravo Rio v béžovom odtieni s jemnou textúrou, na ktorej len ťažko uvidíte nejaké nečistoty.

V jesennej inšpirácii sme pre vás vybrali aj nežný drevodekor Tuttifrutti Pesca TU04, ktorý vynikne v kombinácii s tmavšími odtieňmi, ale taktiež s farebnými dekormi, čím vytvoríte svieži odľahčený interiér.

 

Efektné a náladové osvetlenie

V typickom talianskom interiéri je veľmi dôležité svetlo. Nesmú tu chýbať lustre a v plnej miere sa využívajú nové technologické možnosti LED osvetlenia s príznačným nepriamym podsvietením štruktúr. Možnosť ovládať LED osvetlenie na diaľku a regulovať ho podľa aktuálnej potreby, je u nás štandardom – prezrite si produkty StrongLumio a povýšte svoj interiér na novú úroveň.  

Navyše všetkých 5 dekorov SM’art jesennej inšpirácie (lamino dosky, pracovné dosky, zásteny) máte možnosť počas celej jesene, t. j. od 22. 9. do 21. 12. 2023, nakúpiť za akčné ceny.  Akčné ceny platia pre celý sortiment SM´art DTDL.