SM’art - jarná inšpirácia | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
SM’art - jarná inšpirácia

SM’art - jarná inšpirácia

SM’art - jarná inšpirácia
Jar v Taliansku je podobne ako u nás plná kvitnúcich kvetov, zelene, sviežosti a pozitívnej nálady. A presne taká je aj naša jarná inšpirácia s talianskymi doskami SM’art, ktoré nájdete exkluzívne len u nás v Démos trade.

Zelená je farba prebúdzajúcej sa prírody. Jej odtiene nás dokážu upokojiť a zároveň osviežiť. V miestnostiach ju často zastupujú izbové rastliny, ale ak milujete farby a ste odvážni, nebojte sa hrať s fantáziou a farbami.

V našej jarnej inšpirácii sme siahli po zelenom dekore SM’art Skopelos Aniline a vytvorili sme sviežu kuchyňu v Provensálskom štýle. Táto kuchyňa je hravá, svieža a v kombinácii s drevodekorom SM’art Cricket Club, ktorý dodá celému priestoru jemnosť a útulnosť, vás nikdy neomrzí.

Aby však tieto dekory vynikli, ostatnú farebnosť treba potlačiť a siahnuť po jemnejších dekoroch. Tak, ako sme to urobili v našej druhej inšpirácii (kliknite na obrázok vyššie), kde sme zelený dekor doplnili o neutrálny dekor SM’art Urban Wall na stenách a drevodekorom SM’art Cricket Club na policiach.

Farba rozžiari každú miestnosť. Či ide o domácnosť alebo komerčné priestory. V pracovniach pomôže povzbudiť myslenie, v spálňach pomáha zrelaxovať, nabrať novú energiu a z kuchyne dokážete vytvoriť výnimočný a jedinečný interiér v ktorom si budete vychutnávať svoje obľúbené jedlo.

 
Navyše sme pre vás pripravili jarnú ponuku, kedy si môžete v období od 20. 3 - 20. 6, nakúpiť tieto vybrané dekory v špeciálnej cene: A022 Skopeleos ANILINE, M023 Epic MANHATTANSMart U001 Wall URBAN.
 
Už vám nič nebráni vytvárať svieži, nápaditý a jedinečný dizajn v spojení s priaznivými cenovými podmienkami. 

 

 

 
Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.