Silverdust a Ski v interiéri plnom detailov | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Silverdust a Ski v interiéri plnom detailov

Silverdust a Ski v interiéri plnom detailov

Silverdust a Ski v interiéri plnom detailov
Vo vizualizácii, ktorú vám dnes predstavíme, sa v 3interiér design štúdiu sústredili na každý detail. V luxusnom interiéri spájajúcom obývaciu miestnosť a kuchyňu je čo objavovať a my sme radi, že dizajnér z 3interiér štúdia siahol práve po kolekcii SM’art.

Dekory ktoré sú v návrhu použité sú Ski CLUB a Silverdust CLUB. SKI Club poslúžil na stavbu korpusov a niektorých detailov interiéru. Silverdust zase využil na čelné plochy. Obidva dekory z rady CLUB sa skvelo doplňujú a krásne spolu ladia.

Určite sa zhodneme na tom, že najzaujímavejším detailom celého interiéru je prechod barového pultu do poličiek vnútri poloostrova kuchynskej linky. Krivka prechodu pozitívne narušuje rovnobežnosť ostatného nábytku. Dokazuje, ako môže mať relatívne malý detail, veľký význam v celku.Napriek tomu, že kuchyňa je prepojená s obývacou miestnosťou, celková plocha interiéru nie je veľká. Vo vizualizácii však vidíme, že aj napriek naplnenosti nábytkom, zostáva priestor vzdušný a priestranný. Je to vďaka použitiu svetlého odtieňu Silverdust a lesklým mramorovým obkladom na stenách s veľmi zaujímavým detailom nasvietenia. Návrh interiéru sa môže použiť pre bežný byt, rovnako tak pre luxusný hotelový apartmán.