Rýchly prírez | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Rýchly prírez

Rýchly prírez

Rýchly prírez
V odbore výroby nábytku prežívame v podstate skvelé obdobie. Zákaziek je ako húb po daždi. Termíny sa však predlžujú a váš zákazník musí čakať aj niekoľko mesiacov, kým sa dostane na rad. Hodí sa každá pomoc a každá minúta. Súpravy nábytkového kovania AvanTech YOU vám dokážu ušetriť drahocenný čas.

V minulom príspevku o tomto výrobku sme si ho predstavili v čase a hrubých rysoch.  Poďme sa teda pozrieť detailnejšie na vlastnosti, ktorými najviac vyniká.

Jedným z hlavných benefitov je práca s prírezmi. Dno a chrbát. Ak pracujete v odbore už nejakú dobu, viete, že čím menej rezov, tým lepšie. Vedia to aj v Hettichu. Prírezy na dno a chrbát pre AvanTech YOU sa preto režú na v rovnakej šírke. Narezané pásy si už potom len skrátite podľa hĺbky dna a výšky chrbta. Keďže dno nie je potrebné upravovať, máte hotovo.

Aby bol vzhľad zásuvky bez ohľadu na jej šírku dokonalý, môžete využiť hliníkové profily dodávané v metráži. Sú k dispozícii v rovnakých farbách ako bočnice: v striebornej, bielej a antracitovej. Perfektný vzhľad zákazník určite ocení!

Ešte váhate, či kovanie  AvanTech YOU vyskúšať? So zoznamom jeho predností sme zďaleka neskončili –  ďalšie bonusy preberieme nabudúce.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.