Rýchlo, ľahko a kvalitne | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Rýchlo, ľahko a kvalitne

Rýchlo, ľahko a kvalitne

Rýchlo, ľahko a kvalitne
Každý zákazník chce, aby presne takto bol vyrobený jeho nábytok. A každý výrobca nábytku zasa chce, aby sa tak nábytok vyrábal. S týmto vedomím vyberáme ďalšie položky do nášho portfólia. V ostatných dňoch sme do našej ponuky zaradili pracovné dosky SM´art a spojovacie kovanie rakúskej firmy KNAPP. Ani jedno by nemalo uniknúť vašej pozornosti.

Na nerozoznanie od predlohy  

Kvalitu pracovných dosiek SM´art sme vám už priblížili v samostatnom článku na našom webe. Sú ľahšie než bežné dosky iných výrobcov, ich dĺžka 3 020 centimetrov je lepšie prispôsobená priemernej dĺžke pracovných plôch v kuchyni, a tak vzniká oveľa menej nepoužiteľného odpadu. Vyrábajú sa so zreteľom  na ekológiu a ich dekory vynikajú maximálnym dôrazom na vernosť originálu. SM´art  dosky sú ozdobou každého interiéru a je radosť s nimi pracovať. Objavte napríklad dekor Apollo Olympus, ktorý dokonale imituje čierny dymový mramor. Kvalita dekoru je taká presvedčivá, že po čase zabudnete, že ide o imitáciu. Napomáha tomu aj minimálny rádius na pozdĺžnych hranách 0,5 mm.

Pevný a rozoberateľný spoj s KNAPP 

Mnohí z vás používajú na spájanie korpusových dosiek výrobky firmy Lamello. Sú kvalitné, dobre premyslené, funkčné. Majú však jednu nevýhodu – na prácu s nimi musíte mať špeciálny nástroj. To by samo osebe prekážkou nebolo, nepríjemná je jeho vysoká cena. V Démose sme objavili riešenie rakúskej firmy KNAPP, ktorá sa „iba“ za 35 rokov dostala na špičku vo svojom odbore. Jej výrobky svojou kvalitou zodpovedajú zmieňovanému Lamellu, s výhodou, že špeciálny nástroj nepotrebujú. Napríklad zásuvný spoj SILVER je osadený rybinami, ktoré sa zahryznú do materiálu, nemusí sa lepiť ani pripravovať špeciálna drážka. Na inštaláciu stačí obyčajná drážka, urobíte ju akoukoľvek lamelovaciou frézkou (lamelovačkou). Inštalácia je jednoduchá (kladivom), použiteľný je takpovediac v akomkoľvek uhle spoja. Zaujímavosťou je určite aj to, že spoj je rozoberateľný. V oblasti kovania ponúka toho KNAPP naozaj veľa, mrknite na náš web.

 

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.