Recept na kvalitnú kuchyňu | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Recept na kvalitnú kuchyňu

Recept na kvalitnú kuchyňu

Recept na kvalitnú kuchyňu
Stáli sme pred ťažkou úlohou vytvoriť zaujímavú a nápaditú brožúru s tematikou kuchýň. Nejakú dobu sme venovali hľadaniu a myslíme si, že sme našli ten správny recept, ktorý ocenia výrobcovia, dizajnéri a koncoví užívatelia.

Suroviny

Ing. Iva Bastlová DiS vám odporučí, na čo si dať pri návrhu kuchyne pozor. Vysvetlí, čo zahŕňa tvrdenie, že kuchyňa je centrom domova, poradí, akú zvoliť zástenu na pracovnú dosku, povie vám o trendoch spoločnosti.

Démos porovnáva technické riešenia pre jednotlivé časti kuchynského nábytku. Horné skrinky, pracovné dosky a ich výhody a obmedzenia, materiál drezu – na čo myslieť pri jeho výbere, vhodné príborníky a odpadkové koše, rohové skrinky a čím ich vybaviť a mnoho ďalšieho.

Príprava

Všetko si dobre prečítajte, nechajte prejsť hlavou a vyberte riešenia, ktoré vám najviac vyhovujú. Výsledkom bude kuchyňa, v ktorej budete spokojní a všetky jedlá v nej pripravené vám budú chutiť oveľa viac.

Stiahnite si brožúru Kuchyňa z diaľky aj v detaile alebo ju majte stále pri sebe v našej Démos aplikácii.

Dobrú chuť!

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.