Prirodzene moderné | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Prirodzene moderné

Prirodzene moderné

Prirodzene moderné
Kancelárie už dávno nie sú len strohou, chladnou miestnosťou. Aby sa v nich dobre pracovalo, musíme sa cítiť príjemne. Každý detail tak rozhoduje. Aj nohy, na ktorých stojí náš pracovný stôl. Okrem pohľadovej stránky, by však mali byť aj kvalitné.

Ako opísať nové podnože Strong?

Prirodzene moderné, cenovo výhodné, s dôrazom na príslušnú kvalitu a jednoduchosť montáže. V troch farebných prevedeniach: biela, čierna, strieborná. Pre rozmer dosky: 600/800 na 1200/1400/1600 mm. S možnosťou výškovej regulácie o 13 mm z celkovej výšky 722 na 735 mm. Takto by sa dali stručne opísať.

Pri kúpe cenovo výhodného materiálu hrozí, že nebudete spokojní s jeho kvalitou a často aj so zložitosťou a nepresnosťou montáže. Na to pri výbere noviniek zo série Strong myslíme a takýmto veciam sa vyhýbame. Preto sú podnože Strong kvalitné a ich kompletizácia je viac než jednoduchá. Stačí pritiahnuť 8 skrutiek a je to hotové. Na dlhú dobu.

Viac informácií nájdete v letáku: Nová séria podnoží Strong.

 

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.