Predstavujeme vám ZERO kolekciu EKO dosiek | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Predstavujeme vám ZERO kolekciu EKO dosiek

Predstavujeme vám ZERO kolekciu EKO dosiek

Predstavujeme vám ZERO kolekciu EKO dosiek
Do prírody zvykneme chodiť načerpať energiu, vnímať pokoj po náročnom dni, vymeniť mestský vzduch za svieži, čistý nádych. Vytvorme si aj doma rovnakú harmóniu s unikátnymi ECO dyhovanými doskami, ktoré sú 100 % formaldehyde free.

ZERO = 0 pridaného formaldehydu

Nulové uvoľňovanie formaldehydu predstavuje pre náš domov zdravšie, čistejšie a bezpečnejšie prostredie. Formaldehyd môže byť problémom najmä v uzavretých priestoroch, kedy je jeho koncentrácia vyššia a do nášho tela sa dostáva vdychovaním a cez pokožku.

Kolekcia ZERO ECO VENEERED BOARDS prináša riešenie pre zdravé bývanie a zároveň svojimi vlastnosťami uľahčuje prácu pri výrobe nábytku.

Základný nosič je z topoľovej aglomerovanej dosky, ktorej konštrukciu tvorí sendvič z piatich vrstiev materiálu. Základ tvorí trojvrstvové jadro, ktoré je vyrábané technológiou orientovaných triesok podobne ako OSB doska. Povrchové vrstvy tvoria pláty topoľových mikročastíc, aby sa zachoval dokonale pevný hladký povrch pre ľahkú aplikáciu povrchových dekoračných dýh.

Výhody pre vášho zákazníka:

  • emisná trieda – EO no added formaldehyde

Výhody pre vás:

  • nižšia hmotnosť oproti klasickej drevotrieskovej doske,
  • vyššia pevnosť ako DTD,
  • rozmerovo stálejšie ako DTD,
  • excelentná súdržnosť spojov a skrutiek,
  • kompaktnejšie rozmery 3050 mm x 1250 mm.

Kolekcia dekorov

Drevo v dokonalej súhre s ostatnými materiálmi

V našej vizualizácii kuchyne sme zladili dub NICE s čiernym laminátom FENIX Nero Ingo. Drevo dodáva priestoru útulnosť a teplo domova, kým čierny dekor vnáša punc elegantnosti. FENIX je špičkou medzi matnými materiálmi a je vhodný do ktorejkoľvek miestnosti, pretože jeho skvelé vlastnosti umožňujú jednoduchú údržbu nábytku v každej domácnosti.

Ideálna voľba do detskej izby

Deti sú na prostredie, v ktorom žijú a vyrastajú, najcitlivejšie. Vzduch, ktorý dýchajú, ako aj tendencia objavovať veci nielen ohmatávaním, ale i ochutnávaním   je typická pre toto obdobie. Samotné drevo pôsobí na deti upokojujúco, kolekcia ZERO však prináša bonus v podobe nulového obsahu formaldehydu a je preto ideálnou voľbou do každej detskej izby a akýchkoľvek priestorov, kde trávia deti čas.

TIP: ak chcete nábytok v detskej izbe oživiť, siahnite po kolekcii detských úchytiek Tulip. Časom ich môžete vymeniť, ale nábytok bude rásť s deťmi.

Vedeli ste, že ...

v celej palete je 22 vizuálne identických dosiek, ktoré sa dajú použiť do celého interiéru? Od obkladov stien až po pohľadové časti nábytku.