Pracovná doska v hlbokom mate | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Pracovná doska v hlbokom mate

Pracovná doska v hlbokom mate

Pracovná doska v hlbokom mate
Trendy sú ako ročné obdobia. Raz vládnu teplé farby jari a leta, ktoré po čase prejdú v zemitejšie farby jesene, aby ich nakoniec vystriedala zima so svojou žiarivou bielou alebo matnou čiernou. A práve taký je súčasný trend.

Matná čierna a zamatová ako výberová káva - 389940

Lesklá a matná čierna si získali srdce nejedného dizajnéra a užívateľa nábytku. Milovníkov jednoduchosti a nadčasovosti tak nadchne kompaktná doska Nero Ingo  od firmy Arpa, pre vertikálne aj horizontálne aplikácie. Revolučný materiál použitý na jej výrobu s označením FENIX NMT je vysoko odolný a zároveň ľahko opraviteľný. Povrch zušľachtený nanotechnológiami je vďaka termoplastickým živiciam extrémne uzavretý a tak môže byť použitý aj ako kuchynská pracovná doska. Pokiaľ je pre vás čierna farba tou vašou šálkou kávy, kompaktná doska Nero Ingo je do kuchyne skvelou voľbou.

Ako na pevné a nepriepustné spojenie kompaktných dosiek - 398098 

Do rohu alebo do U. To je častý spôsob zalomenia pracovnej dosky v kuchyni. Spojiť ju je celkom jednoduché, pokiaľ ide o klasickú hrúbku. Ako ale elegantne napojiť pracovnú dosku vyrobenú z kompaktu? Kompaktná doska je široká len 12-15 mm a nie je preto možné použiť bežné spojovacie kovanie ktoré vyžaduje hĺbku vŕtania minimálne 20 mm.

Čo s tým?

Máme riešenie: spojovacie kovanie s veľmi nízkou hĺbkou zavŕtania – stačí 8 mm. Kovanie je zložené z dvoch hliníkových polmesiacov, skrutky a valcovej hlavy s vnútorným šesťhranom. Ak použijete toto kovanie v spojení s lepidlom Color Joint, vytvoríte dokonale pevný a nepriepustný spoj. Spojovacie kovanie pre kompaktné dosky nájdete v našej ponuke pod objednávacím kódom 398098.