Polovicu dosky? Nie je problém – služby na mieru | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Polovicu dosky? Nie je problém – služby na mieru

Polovicu dosky? Nie je problém – služby na mieru

Polovicu dosky? Nie je  problém – služby na mieru
Už od svojho vzniku sa v Démose snažíme o jediné – poskytnúť vám čo najlepší servis. Od „obyčajného“ dodania tovaru až po nadštandardné služby. Reagujeme na vaše podnety, želania a požiadavky. Najnovšie napríklad zavedením služby odrezania dosky pozdĺžne, na polovicu!

Kompaktné dosky sa stále viac používajú na výrobu kuchynských pracovných dosiek. Ich fyzikálne vlastnosti sú perfektné, ich formát (4 100 x 1 300 mm) však už menej. Preto sa mnohí z vás ich použitiu bránia. Vaše dôvody chápeme a prichádzame s pomocou. Novo zavedená služba urobí kompaktné dosky dostupnejšími, jednoduchšie sa bude s nimi manipulovať, budú ľahšie a lacnejšie. Ako to urobí?

Nastavili sme možnosť nákupu niektorých kompaktných dosiek od 0,5 ks.

Pokiaľ zadáte toto množstvo do objednávky, odrežeme z celého formátu pozdĺžne polovicu a pošleme vám dosku veľkosti 4 100 x 650 mm. Je to také ľahké!

Možnosť objednať si polovicu sa týka aktuálnej skladovej zásoby a rozšírime ju vždy, keď sa rozhodneme mať ďalší dekor kompaktných dosiek na sklade.

Teší vás, že sme túto službu zaviedli? Je pre vás dostatočná?

Máte pre nás ďalšie nápady a myšlienky na zlepšenie našich služieb? Sem s nimi!

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.