Pite kvalitne a úsporne | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Pite kvalitne a úsporne

Pite kvalitne a úsporne

Pite kvalitne a úsporne
Čo myslíte? Ktorá voda na Zemi je najčerstvejšia a najchutnejšia? Dažďová, z horského prameňa alebo dokonca balená? A čo ak je to práve voda z vášho domova? Predstavujeme vám systém GROHE Blue Home, vďaka ktorému získate neperlivú, jemne perlivú i perlivú vodu priamo z kohútika a pritom šetríte našu planétu aj svoju peňaženku.

Váš súkromný zdroj vody

Systém GROHE Blue Home je dômyselné a elegantné riešenie, ktoré mení obyčajnú vodu v neobyčajný zážitok a vašu kuchyňu v exkluzívny bar, kde sa budú radi stretávať vaši priatelia a rodina.

Neperlivá, jemne perlivá alebo perlivá: výber je na vás 

Akú vodu máte radi? Systém GROHE Blue Home obsahuje jednoduché a intuitívne ovládacie prvky, ktoré umožnia nastaviť sýtenie vody jedným stisnutím tlačidla. Získate tak nekonečný zdroj pitnej vody vyhovujúci všetkým členom rodiny.

Každá kvapka sa počíta

Ako pomocou produktov GROHE šetríme naše životné prostredie, ste sa mohli dozvedieť z článku:  Spoločne za Slovensko bez plastov.

Teraz vám však ukážeme, ako zároveň môžete šetriť aj svoju peňaženku.

Systém GROHE Blue Home predstavuje dobrú investíciu už na prvý pohľad. Stačí si uvedomiť, koľko stojí balená voda pre celú rodinu a vašich priateľov na 365 dní v roku a okamžite tak zistíte, ako rýchlo sa vám investícia do systému GROHE Blue Home vráti. Čoskoro tak budete šetriť s každým pohárom, ktorý vypijete.

GROHE RED: Vriaca voda bez čakania

Zamyslite sa nad tým, koľkokrát denne potrebujete vriacu vodu a koľko času strávite čakaním, až sa voda začne variť. A teraz si predstavte, že by ste mohli tento čas, energiu a drahocenný priestor na kuchynskej linke ušetriť pomocou jediného produktu. Presne to pre vás môže urobiť GROHE RED – dokonale spoľahlivý systém, ktorý poskytuje vriacu vodu priamo z kohútika bezpečne a bez čakania.

Šetrite svoj čas a energiu

Inovatívne technológie, ktoré sa skrývajú v systéme GROHE RED, zariadia, že už nikdy nebudete musieť čakať na šálku lahodného čaju. Alebo na večeru. A menej čakania znamená taktiež menšiu spotrebu elektrickej energie.

Zmeňte budúcnosť pitnej vody s produktmi GROHE a doprajte svojmu domovu tú najlepšiu vodu na zemi.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.