Piombina – úchytka mesiaca február/marec | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Piombina – úchytka mesiaca február/marec

Piombina – úchytka mesiaca február/marec

Piombina – úchytka mesiaca február/marec
Viete aká je druhá najpredávanejšia úchytka roku 2022? Bola to Tulip Piombina, a tu vám teraz v rámci akcie – úchytka mesiaca, prinášame ako prvý model za jedinečnú cenu. Každý mesiac vás čaká cenová akcia na bestselleri medzi úchytkami Tulip. Máte sa na čo tešiť.

Padne vám nielen do oka, ale aj do ruky

Svojou univerzálnosťou a množstvom výberu rôznych povrchových úprav sa hodí takmer do každého interiéru. Zlaté prevedenie dodá punc luxusu a je hitom posledných mesiacov. Rovnako obľúbené a trendy sú čierne úchytky. Ak však obľubujete rustikálny štýl, Piombinu nájdete aj v prevedení staromeď, prípadne ak ste zástancom klasiky, tak vás určite zaujme v povrchovej úprave nikel či chróm.

Okrem svojej univerzálnosti vyniká taktiež svojim tvarom, ktorý lahodí oku a zároveň aj vašej ruke.

Všetky povrchové úpravy v obidvoch rozstupoch môžete aktuálne zakúpiť v špeciálnej cene, ktorá platí do 31. 3. 2023, alebo do vypredania zásob. Pre zobrazenie vašej akciovej ceny sa prihláste na portál Démos24Plus.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.