Otvára aj tlmí: Predstavujeme unikátny Smootis | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Otvára aj tlmí: Predstavujeme unikátny Smootis

Otvára aj tlmí: Predstavujeme unikátny Smootis

Otvára aj tlmí: Predstavujeme unikátny Smootis
Bezúchytkové otváranie skriniek v kuchyni, obývačke či kúpeľni s tlmeným zatvorením, jednoducho a ľahko? Predstavujeme vám unikátny mechanizmus Smootis. Vhodný pre čelá s váhou 4 až 22 kg s jednoduchou montážou bez nutnosti zapojenia do elektriny!

Smootis je mechanizmus pre bezúchytkové otváranie s tlmeným zavieraním pre nábytkové dvierka na klasických závesoch. K jeho fungovaniu nepotrebujete elektrinu ani závesy s tlmením, unikátny mechanizmus sa o všetko postará sám. S jeho pomocou ľahko otvoríte dvierka v kuchyni, skrinky v obývačke, v spálni či v kúpeľni.

Ako to funguje?

Princíp mechanizmu je veľmi jednoduchý. Dvierka sa pootvoria zatlačením na ich povrch, optimálne čo najbližšie k mechanizmu. Ten istý mechanizmus pohyb dverí pri zatváraní dotlmí. Pre čo najlepšie spustenie je možné nastaviť vysunutie zavretého mechanizmu o ďalších 5 mm.

Kvalita produktov Smootis je preukázaná certifikáciami TÜV, SGS, UKAS zaručujúca 60 000 otváracích a zatváracích cyklov. Montáž je veľmi jednoduchá – k upevneniu stačia 4 skrutky. Pre zaistenie čistého vzduchu slúži krytka, ktorá mechanizmus prekryje. Vďaka svojmu rozmeru nezaberá v skrinke veľa miesta.

Odporúčame namontovať Smootis čo najbližšie k stredu dverí vo vzdialenosti:

  • Pre korpus so šírkou do 450 mm - čo najďalej od steny korpusu so závesmi
  • Pre korpus so šírkou väčšou ako 450 mm (max. 600 mm) – 450 mm od steny korpusu so závesmi

Smootis je dostupný v 3 odtieňoch – bielej, svetlo šedej a tmavo šedej.

Viac informácii o tomto mechanizme zistíte v našom letáku, ktorého súčasťou je aj jeho technická špecifikácia.