Organizéry: Skvelí pomocníci za skvelé ceny | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Organizéry: Skvelí pomocníci za skvelé ceny

Organizéry: Skvelí pomocníci za skvelé ceny

Organizéry: Skvelí pomocníci za skvelé ceny
Organizéry a sortery sú skvelými pomocníkmi pri udržiavaní poriadku v domácnosti. Môžete ich využiť v rôznych miestnostiach, od kuchyne a obývacej izby až po spálňu či detskú izbu. Produkty práve z tejto kategórie u nás teraz kúpite za lepšiu cenu.

Či už sa jedná o šuplíkové úložisko, nástenný panel alebo kôš, organizéry vám pomôžu udržať veci na svojom mieste a vytvoriť prehľadný a usporiadaný priestor, ktorý každý užívateľ nábytku ocení.

Skvelým priestranným organizérom sú StrongWire prútené koše v rôznych veľkostiach, do ktorých môžete ukladať oblečenie, lôžkoviny či sezónne veci. Imitácia ratanu poskytuje uloženým veciam dostatok vzduchu.

Nenápadný, ale veľmi nápomocný, je bez pochýb organizér StrongWire na šperky s rámom a tlmeným výsuvom, doplnok do skrine, o ktorom mnohí nevedia, že ho potrebujú. Šatníkové, ale aj iné skrine skvele doplníte o dlhé úchytky Tulip Tende.

Praktický úchop s jednoduchým dizajnom je nesmrteľná kombinácia, ktorá nikdy nevyjde z módy. Keď si nie ste istí, akú úchytku zvoliť, tak Tulip úchytka Hrazda je tou správnou voľbou.

Otočné skrinky na topánky sú praktickým riešením na ukladanie topánok. Existuje niekoľko variantov, ktoré sa líšia veľkosťou a počtom políc. StrongWire otočný botník sa vyznačuje čistým dizajnom v módnom tmavo hnedom prevedení a maximálne jednoduchou montážou. Pevný, otočný rám s obojstrannými plnými policami na topánky a tlmeným dojazdom vám uschová až 30 párov topánok.

GOLLINUCCI Kúpeľňový organizér skladajúci sa z úložného boxu, odkladacej priehradky a držiaka je vhodný pre všetkých nadšencov do kozmetiky. Majte prehľadne uložené všetko na jednom mieste. Poteší aj tých náročnejších z vás, navyše teraz ho získate za super cenu.

Za super cenu si môžete zaobstarať aj výsuvy StrongBox či pánty StrongHinges. Nakúpte za lepšie ceny do zásoby. Práve teraz. Všetky akciové položky nájdete tu.

Ceny zobrazené na tomto webe sú základné. Pre zobrazenie finálnej ceny je potrebné byť registrovaný v portáli Démos24Plus - registrácia je možná len ak máte IČO.