Objavte prirodzenosť s novou štruktúrou ST40 Feelwood Oakgrain | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Objavte prirodzenosť s novou štruktúrou ST40 Feelwood Oakgrain

Objavte prirodzenosť s novou štruktúrou ST40 Feelwood Oakgrain

Objavte prirodzenosť s novou štruktúrou ST40 Feelwood Oakgrain
Nastal čas na dotyk prírody. Predstavujeme vám novú povrchovú štruktúru, ktorá vyniká svojou autentickosťou, prirodzeným vzhľadom a vysokou kvalitou. Prinášame novú, plne matnú povrchovú úpravu, ktorá svojou precíznou textúrou pôsobí ako olejovaná dubová dyha.

Ide o najnovšiu generáciu hlbokých synchronizovaných pórov ST40 Feelwood Oakgrain. Výnimočnosť tejto štruktúry spočíva v tom, že nielenže na prvý pohľad pôsobí a vyzerá ako dub, ale aj pri samotnom dotyku je ťažké rozpoznať rozdiel. 

Samotný dekor H1367 Dub Casella prírodný svetlý vyobrazuje prirodzenú kresbu typickú pre dub, hrajúcu jemnými teplými farbami. Tento dekor je univerzálny a kompatibilný s rôznymi štýlmi interiérového dizajnu. Môžete ho použiť v škandinávskom, modernom či industriálnom štýle.

Výborne ladí s modernými pastelovými farbami, ako je napríklad trendy dekor pistáciovo-zelenej farby.  Ak chcete vytvoriť kontrast, kombinovať materiály či štruktúry, tak prepojte nábytok z tohto dekoru s kovovými prvkami, odhalenými tehlami či kamennými obkladmi. Nech sa ich  rozhodnete použiť akokoľvek,  s dekormi v štruktúre ST40 Feelwood Oakgrain neurobíte nikdy krok vedľa. Do každého interiéru prinesú, okrem moderného a vyváženého vzhľadu, aj kúsok našej prírody.

Túto novú povrchovú štruktúru prinášame v rámci novej kolekcie dekoratívnych materiálov Egger  24+. Dekory je možné zakúpiť prostredníctvom nášho portálu Démos24Plus, prevádzky alebo cez obchodníka Démos.