Nový interiér: recept č.1 | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Nový interiér: recept č.1

Nový interiér: recept č.1

Nový interiér: recept č.1
Potrebu načerpať pozitívnu energiu, dostať do interiéru trochu originality a letnej atmosféry, vníma v tejto dobre prakticky každý. Zvýšený záujem o vlastné bývanie v ktorom aj vzhľadom na pandémiu trávime viac času, nás núti k zamysleniu a následným renováciám.

Čo predtým toľko nevadilo, teraz je tŕňom v oku. Preto pre vás, ktorí túžite po útulnom a modernom bývaní, máme recept:

Použite kombináciu svetlých štruktúr, ku ktorým pridajte jednu výraznejšiu farbu. V našom prípade sme siahli po žltom odtieni z kolekcie  SM’art A021 Mykonos ANILINE, ktorá interiér rozžiari a dodá mu na útulnosti. Táto farba vnáša optimizmus a dobrú náladu – však ju práve preto zvolili odborníci v koncerne Pantone ako jednu z farieb roka 2021.

406549 | DTDL SMart A021 Mykonos ANILINE

406548 | DTDL SMart R006 Bravo RIO

406531 | DTDL SMart S000 Silverdust CLUB

Ku žltej s textúrou dreva sme pridali praktickú pracovnú a obkladovú dosku SM’art Rio Bravo v béžovom odtieni s jemnou textúrou, na ktorej len ťažko uvidíte nejaké nečistoty. V hornej časti sme paletu doplnili bielou, opäť dekor s textúrou dreva. Tento jemný detail pridá na originalite a rafinovanosti celej zostave. Spodné skrinky sú doplnené bielymi úchytkami Acri z kolekcie Tulip. Biela so žltou pôsobí hravo, nežne a pritom moderne. Práve biele doplnky sú teraz veľmi obľúbené. Nie je nutné vždy voliť veľký kontrast v podobe čiernych kovových detailov, ako býva často zvykom.

398584 | TULIP Úchytka Acri 160 biela matná

402989 | MILADESIGN skosená stolová noha Etéro ET N72110

Namiesto závesného digestora sme v tomto prípade použili kovové regály Q-bit, ktoré tvoria pomyselnú bariéru medzi kuchyňou a jedálňou. Celú kolekciu Q-bit je možné objednať v rôznych rozmeroch a odtieňoch (podľa vzorkovníka RAL). Digestor je v tomto prípade ukrytý v skrinke pod varnou doskou. Konkrétne ide o typ Franke FDW 908. Ďalšou zaujímavosťou tejto kuchyne je tiež vodovodná batéria Zedra ovládaná dotykom. Výsuvná sprcha v tomto prípade nesmie chýbať.

284892 | FRANKE Odsávač FDW 908 IB XS čierny

411989 | GROHE 31593002 baterie Zedra SMARTCONTROL chróm

V kuchynskej linke je však dôležité aj kovanie a vnútorné vybavenie. Pre lepšiu prehľadnosť vo výsuvoch sa bude hodiť organizér Spaceflexx, ktorý má priečinky vyrobené z elastického materiálu a je možné ho prať v pračke. Tento šikovný doplnok získal prestížne ocenenie Red Dot Award 2020 v kategórii Best of the best.

393206 | KES 005360 SpaceFlexx organizér zásuvky hl. 500 mm

Taktiež výsuvy – teda vnútorné pohľadové kovanie je možné zvoliť v bielej farbe a zladiť ho s ostatnými prvkami. Medzi také patrí StrongMax so sklenenými bočnicami. Za zmienku stojí aj horné výklopné kovanie Freelift, ktoré sa veľmi jednoducho montuje.

400389 | StrongMax 185/500 mm čierny so sklenenými bočnicami

410692 | KES FREEspace D biely P2O

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.