Naše produkty v programe Furniture Studio | Všetko pre výrobu nábytku.
Vážení zákazníci, všetky naše prevádzky ostávajú otvorené len pre registrovaných veľkoobchodných partnerov, ktorí musia mať pri vstupe nasadený respirátor FFP2. Pre objednávanie tovaru prosím uprednostnite portál Démos24plus. Ďakujeme za pochopenie.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Naše produkty v programe Furniture Studio

Naše produkty v programe Furniture Studio

Naše produkty v programe Furniture Studio
Sme veľmi radi, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu so spoločnosťou Nikodem software, vďaka ktorej sú naše produkty a služby najnovšie dostupné v programe Furniture Studio.

Furniture Studio je software pre návrh a výrobu nábytku. Užívateľ v ňom má možnosť vytvárať 3D návrhy interiérov, výrobnú dokumentáciu vrátane nárezových plánov. A práve v oblasti nárezových plánov bol vytvorený jednoduchý export dát do nášho on-line formulára pre zákazky formátovania na portáli Démos24Plus.

Tento modul exportuje dielce vášho projektu vrátane rozmiestnenia hrán, automaticky doplní čísla artiklov jednotlivých druhov plošných materiálov a hrán pre exportované dielce. Všetko jednoducho, jedným kliknutím naimportujete do vašej novej zákazky.

Tento modul exportuje dílce vašeho projektu včetně rozmístění hran, automaticky doplní artiklová čísla jednotlivých druhů plošného materiálu a hran pro exportované dílce. Vše jednoduše jedním kliknutím naimportujete do vaší nové zakázky. 

Nová verzia programu Furniture Studio naviac obsahuje viac ako 500 modelov úchytiek TULIP, kolekciu dekorov SM’art a pre zásuvkové systémy sú tu nastavené výsuvy STRONGBOX.

Návod ako pracovať v programe s úchytkami TULIP nájdete na YouTube kanáli spoločnosti Nikodem Software viac informácií o programe nájdete priamo na stránkach nikodemsoftware.  

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a doplnenie ďalších modelov našich produktov do programu Furniture Stuio.