Nábytok ako nabíjacia stanica | Všetko pre výrobu nábytku.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Nábytok ako nabíjacia stanica

Nábytok ako nabíjacia stanica

Nábytok ako nabíjacia stanica
Mobilný telefón sa stal nevyhnutným vybavením každého z nás. Byť on-line je rovnako dôležité pre vrcholových manažérov, ako aj pre školou povinných tínedžerov.

Prevádzkovatelia reštaurácií, kaviarni alebo obchodných centier dokonca prispôsobujú hosťom elektrické rozvody a dávajú k zapožičaniu rôzne druhy nabíjacích káblov. Zistili totiž, aké je dôležité poskytnúť hosťom miesto pre nabíjanie telefónu.

Nie je nutné pretkať miestnosť káblami vzhľadom k tomu, že sa zásuvky inštalujú priamo do nábytku. Zásuvky môžu byť v nábytku plne integrované a tak povediac s ním splynúť, alebo ich môžete pohľadovo priznať a dizajn nábytku tým zaujímavo dotvoriť.

Minimalistická nabíjačka Qi1001

Malú VersaPick nabíjačku je možné vďaka jej kompaktným rozmerom umiestniť takmer kdekoľvek – do hrany nábytku, pod stôl alebo do kuchynského ostrovčeka. K pripojeniu tak stačí príslušný USB kábel.

Bezdrôtová nabíjačka Qi1001

S indukčnou nabíjačkou Qi1001 sa do káblu nikdy nezapletiete. Nabíjačka je plne ukrytá v nábytku. Pokiaľ váš telefón podporuje Qi indukčné nabíjanie, stačí telefón odložiť na podložku a už nabíjate.