MERIVOBOX - platforma pre Vaše nápady | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
MERIVOBOX - platforma pre Vaše nápady

MERIVOBOX - platforma pre Vaše nápady

MERIVOBOX - platforma pre Vaše nápady
Ponúkať rozmanitosť je také jednoduché. Nová platforma MERIVOBOX to umožňuje: zásuvky a výsuvy pre všetky vaše požiadavky – spracovanie a montáž sú úplne jednoduché. Vychutnajte si funkcie prepracované do dokonalosti v kombinácií s estetickou stránkou, ktorá vyhovuje najvyšším požiadavkám.

Výnimočný dizajn

Charakteristický vzhľad s jasnými líniami - to je MERIVOBOX. Zvýraznená línia zaisťuje fascinujúci lom svetla na boku.

Univerzálna platforma

Jadro tohto riešenia tvorí korpusová lišta s jedinou polohou upevnenia skrutkami pre všetky použitia. Miesto vŕtania i upevnenie čela zostáva vždy rovnaké. Skutočná platforma – znižuje zložitosť a súčasne umožňuje rozmanitosť.

Presvedčivé funkcie

Inovatívny L profil korpusovej lišty zaistí mimoriadnu stabilitu MERIVOBOXU. Aj plne naložený MERIVOBOX presvedčí a zaujme v každej situácií. Okrem synchronizovaného vznášavého chodu vysoká stabilita čela otvára nové možnosti dizajnu kuchyne – vysoké čelá môžete ľahko skombinovať s nízkymi bokmi.

Dokonale premyslené spracovanie

Vďaka konzistentnej koncepcii platformy sa každý variant MERIVOBOX rýchlo a jednoducho implementuje. Zásuvkový systém má jednoduché, dobre označené a ľahko prístupné možnosti nastavenia v 3 smeroch, ktoré sú rovnaké u všetkých bokov.

Zhrňme si výhody

  • bočnica je vo vnútornej strane kolmá, pre maximálne využitie priestoru zásuvky,
  • dno a zadná stena majú rovnakú šírku,
  • nie je nutné frézovať dno zásuvky
  • výsuv udrží 40 alebo 70 kg,
  • výsuv s tlmením doplnený o moduly vytvára verziu TOB,
  • výsuv sa v zavretej polohe dostane do stabilizovanej pozície bez ohľadu na zaťaženie = vždy rovnaké medzery medzi čelami
  • pri vysadzovaní čela zásuvky len poklesne do manipulačnej pozície.

Presvedčte sa sami:

 

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.